Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. güler fidan

güler fidan Forum Okuru

tamda bu konuda bu gün konuşmuştuk.tablet bulaşık detercanıyla yıkayanlar varmış .çokta memnunlarmış. normal tül yıkar şekilde deterjan koyuluyormuş.2 tablette kosla bulaşık makinesi tableti konuyormuş tableti ezip ortasındaki kırmızı noktayı alıp yıkayın benbeyaz oluyormuş.umarım işinize yarar denemekte fayda var

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. süperrkız

süperrkız Forum Okuru

4. eflin..

eflin.. Forum Okuru

Çamaşır suyu koyun vernel gözüne

5. şeymanurrrrr

şeymanurrrrr Forum Okuru

Bizim gelin perdeleri yıkarken birinden duyduğu bir yöntemi denemiş bu yöntemde makinenin içine bulaşık makinesi detarjanı atmış sözde kar gibi çıkacakmış ama maylesef aşkarlanmış yani beyazlar krem şeklinde çıkmış ne yaptıksa açılmadı rengi yani sakın sakın bulaşık makinesi detatjanı denemeyin.

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. Melis ank

Melis ank Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Perdelerimi çamaşır sodasıyla yıkıyorum.Bembeyaz oluyor . Bilindik markalardan daha etkili ve bütçeyede uygun. Denemenizi tavsiye ederim.

Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz tül perdeler

Beyaz tül perdeler

tüller nasıl beyazlatılır tülleri nasıl beyazlatırım perde beyazlatma perdeleri beyazlatmak perdeler beyazlatılır Beyaz tül perdeler, pencerede dura dura kararır, değil mi? Gerçi önceleri, yıkamayla bu siyahlık gider ama, daha sonraları bu kararmayı gidermek kolay olmaz. Onun için size tavsiyemiz yıkama suyuna 1-2 çorba kaşığı toz şeker katmanızdır.
  2. beyaz tül perdeler için

beyaz tül perdeler için

Beyaz tül perdeler: Beyaz tül perdeler, pencerede dura dura kararır. Gerçi önceleri, yıkamayla bu siyahlık gider ama, daha sonraları bu kararmayla başa çıkmak kolay olmaz. Onun için size tavsiyemiz yıkama suyuna 1-2 çorba kaşığı toz şeker katmanızdır
  3. Tül perdeler nasıl yıkanır?

Tül perdeler nasıl yıkanır?

tüller nasıl yıkanmalı perde nasıl yıkanır perdelerin yıkanması perdeler kaç derecede yıkanır tül perde Çoğumuz yaz temizlğine henüz başladı bazılarımız bile çoktan bitirdi.Özellikle perdeler insanın oldukça zamanını alan bir olay.Sizlere perde temizliği hakkında bazı pratik ve işinize yarayacağını düşündüğüm bilgileri vermek istiyorum Tül perdeler normalde yılda 4 kez yıkanmalıdır. Ancak...
  4. Tül perdeler nasıl beyazlatılır?

Tül perdeler nasıl beyazlatılır?

tül perdeler nasıl beyazlatılır tüller nasıl beyazlatılır tülleri beyazlatmak için ne yapmalı tüllerin beyaz olması için perdelerin beyaz olması Tül perdelerinizin eskisi kadar beyaz olmadığını düşünüyorsanız birazdan sizler için vereceğim tül perdeleri beyazlatmak için pratik bilgilere göz atmanızı tavsiye ediyorum Evlerinizin, pencerelerinizin önemli unsurları tül perdeler özen ister. Onları...
  5. dişlerimi nasıl beyazlatabilirim ?

dişlerimi nasıl beyazlatabilirim ?

Dişlerim sapsarı evet sigara da içiyorum ama bırakacağım inşaalh. Ama aynaya baktığımda sapsarı dişlerimi görüyorum ve moralim bozxuluyor, nasıl beyazlatabilirim dişlerimi ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş