Tülin Şahin Nasıl Besleniyor

dedektif

Yeni Üye
Üye
Tülin Şahin Nasıl Besleniyor
[h=3]Tülin Şahin Nasıl Besleniyor[/h]”İşim gereği kilomu hep muhafaza etmek durumundayım. Öğünlerim hep düzenli. Sosyal ortamda bile boğazımı tutarım ve fazla yemem. Biraz mecburiyetten hamur işlerini ve tatlıları pek yemem.
Somon balığına, her türlü zeytinyağlıya ve sebze yemeğine bayılırım. Bir de mercimek köftesi gördüğümde dayanamıyorum. Meyve ve süt ürünlerini de tüketiyorum. Sigara ve alkolden uzak duruyorum. Düzenli kullandığım bir besin yok. Çay kahve tüketimim az. Tuzu az kullanıyorum.
Çok hareketli bir günlük yaşamım var. Zaten her yere yürüyüş yaparak gitmeyi tercih ediyorum. Bunun dışında yürüyüş yapmayı seviyorum. Ama açık havada. Çünkü kapalı alanda spor yapmayı hiç sevmiyorum. En sevdiğim ise Anadolu yakası sahilinde bisiklete binmek. Yaz kış demeden her gün 12 km bisiklete binmeyi hiç aksatmıyorum. Ayrıca, haftada birkaç kez yüzüyorum. Zaman zaman aerobik yapıyorum, dans ediyorum. Birkaç kez denediğim pilatesi ise pek sevmedim. Stres nedeniyle bazen gerilim tipi başağrısı çekiyorum. Sabah yorgunluğu da cabası. Kendime hep gülebiliyorum. İşimden çoook keyif alıyorum. Ve çok huzurluyum.”

kaynak: bitkiblog

Geri