1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Tulum modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

tulum modelleri bayan tulum modelleri modellerı
    Gitgide moda olmaya başlayan tulumlardan birkaç model.:)Değişiklik isteyenlere düşünülmesi gereken bir alternatif olabilir.:tik:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    pek tarzm değil..teşekkürler yinede....

Tulum modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Tulum Modelleri

2011 Tulum Modelleri

vero moda tulum modelleri 2011 tulum modelleri kışlık ipekyol uzun kollu Bir süredir devam eden tulumları 2011 yılındada görmemiz mümkün olacak.Tulum modası daha ne kadar sürecek bilemiyorum ama elbette ki şıklığının olduğu kadar dezavantajlarıda var tulumların.Bana göre en büyük ve sakıncalı olumsuz tarafı lavabo sorunuahahaha Özellikle eğer tulumunuz askılı ve uzun kollu modellerdense lavabo...
  2. 2011 Tulum modelleri

2011 Tulum modelleri

vero moda tulum modelleri gece tulumları 2011 tulum modelleri 2011 leopar desenli Yaz sezonunda beğenilen tulum modelleri; 2011 kış modasında da popülerliğini koruyor. Uzun ve kısa modellerde tulumları; hem gündüz hem de gece kullanabilir, topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. 2011 kış modasının dantel, leopar deseni trendleri üzerinde taşıyan tulum modelleri; hem şık hem de trendi...
  3. Tulum Modelleri

Tulum Modelleri

14 yaş tulum modelleri 13 yaş tulum modelleri Hepi şık hepsi hoş... Birbirinden güzel tulumlar siz güzel meleklerim için seçildi....Ben giyemesemde (daha doğrusu giydirmeselerde)giyenlere çok yakıştırıyorum .Helede boyunuz uzun ve ince bacaklı iseniz tam sizlere göre:tik:
  4. Mixray 2011 tulum modelleri

Mixray 2011 tulum modelleri

tulum modelleri 2011 tulum modelleri 2011 mixray ürünleri mixray tulum, modelleri, 2011 trendkleri burada arkadaşlar. Tulumlar bu yaz da odlukça moda olacak Melek'lerim:) Biz de madem ki yılın modası tulummuş, dedik ve sizlere Mixray şıklığı altında ki tulum modellerini sunmak istedik:)
  5. 2011 mini tulum modelleri

2011 mini tulum modelleri

tulum modelleri 2011 tulum modelleri 2011 mini 2011 tulum modelleri, 2011 tulum renkleri, tulumlar, tulum resimleri ve modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Yaz aylarına rahat tulumlar giymek ister misiniz melekler? Renkleri harika ben çok beğendim.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş