1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

Tulum Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

14 yaş tulum modelleri 13 yaş tulum modelleri
    Hepi şık hepsi hoş... Birbirinden güzel tulumlar siz güzel meleklerim için seçildi....Ben giyemesemde (daha doğrusu giydirmeselerde)giyenlere çok yakıştırıyorum .Helede boyunuz uzun ve ince bacaklı iseniz tam sizlere göre:tik:

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    213
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa bunları görünce yaz gelsin istiyo insan

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş modeller ya emeğinize sağlık..

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    Bnm asker yeşili harika bi tulumum var :)

Çok severek kullanıyorum

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben hoş tulumları severim

Tulum Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Tulum Modeli

Bebek Tulum Modeli

bebek tulum modelleri bebek tulum mont anlatımlı modelleri anlatımlı Ben aslında anlatacak birşey bulamıyorum yani daha doğrusu anlatımlı bebek tulum modeli yapmayı valla bilmiyorum. Dışarıdan birisi olarak yeni doğacak bebeğime ararken görsellerden bulduğum değişik harika bebek örgü ve tulum modellerini sitenize ekleyim dedim e bu da benim doışarıdan biri olarak sizlere yardımım olsun dimi....
  2. Tulum modelleri

Tulum modelleri

tulum modelleri bayan tulum modelleri modellerı Gitgide moda olmaya başlayan tulumlardan birkaç model.:)Değişiklik isteyenlere düşünülmesi gereken bir alternatif olabilir.:tik:
  3. 2011 Tulum modelleri

2011 Tulum modelleri

vero moda tulum modelleri gece tulumları 2011 tulum modelleri 2011 leopar desenli Yaz sezonunda beğenilen tulum modelleri; 2011 kış modasında da popülerliğini koruyor. Uzun ve kısa modellerde tulumları; hem gündüz hem de gece kullanabilir, topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. 2011 kış modasının dantel, leopar deseni trendleri üzerinde taşıyan tulum modelleri; hem şık hem de trendi...
  4. Örgü Bebek Tulum Modelleri

Örgü Bebek Tulum Modelleri

Bebek Tulum Modelleri El Örgüsü Bebek Tulum Modelleri Bebek giysileri arasında özellikle tulumlara bayılıyorum çok şirin oluyorlar, altları bezli olunca totoları daha da bir tatlı görünüyor tulmda :D:D:D:D Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için bebek tulum örnekleri sunuyor ve bu tulumları istediğiniz renkteki iplerle örebilirsiniz diyoruz :)
  5. 2014 Yazlık Tulum Modelleri

2014 Yazlık Tulum Modelleri

2014 tulum modelleri, 2014 yazyık tulum modası, 2014 tulum modası Uzun bir süredir devam eden tulum modası, farklı markaların 2014 ilkbahar ve yaz kreasyonların da yerini alarak yine biz bayanlarla buluşmaya devam ediyor. Renkli bir tulum modasının bizi beklediği yaz mevsimin de ister tulumlarınızı tek parça halin de giyebilir isterseniz de farklı bolera modelleri ile de kombin yaparak...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş