Tüm Gebelik Belirtilerim var acaba Hamile miyim??

Derindeniz09

Yeni Üye
Üye
Tüm Gebelik Belirtilerim var acaba Hamile miyim??
Kuzularr merhaba ben araniza yeni katildimmm. Oncelikle hayirli aksamlaar annelere fikrini paylasmak isteyen herkese bir sorum olacak esimle cocuk istiyoruz. Ve benim kasiklarimda bir kac gundur agri var tum gun bas donmesi ve mide bulantisi yasiyorum,goguslerim felaket sizliyorlar bide sistiler. Istahsizlik problemim ve gaz problemim var idrara cikiyorum surekli sizce rabbim bize bir melek gondermis olabilir mi??? ❤❤❤

Şimdi öncelikle aramıza hoş geldiniz. Konuyu ayrı ayrı incelemek gerekiyor. Sizdeki belirtilere baktığımızda hamilelik gibi duruyor. Acaba en son mens tarihiniz nedir ? Tarihler ile ilgili bilgi verirseniz ona göre değerlendirelim. En son ne zaman regl oldunuz. Üzerinden geçti mi vs vs bekliyoruz :)

Gecen ayin 8inde regl oldum, henuz regl gormedim normalde bu gece gormem gerekiyordu ama görmedim bekliyorum bakalimmm ☺

Ya aslında üç gün kala şiddetli ve birebir örtüşen belirtileri yaşayan kişiler test yaptığında var ise kesinlikle çıkıyor. Hani diyorum eşinizi şöyle bi ayaklandırsanız, gece hastane bu saatte yoğunda değildir diyorum ki bi beta hcg testi yaptırsanız rahatlasanız ne diyorsunuz :D:D

Merhaba, Üyeliğiniz hayırlı olsun..Belirtileriniz görünürde gebelik lehine görünüyor fakat psikolojik yada başka bir tıbbi durumdan dolayı da olabilir. Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. İki gün sonra mensiniz gerçekleşmez ise test yapın.

Korkunun ecele faydası mı var allaşkına :D:D Ne olacak ki o zaten göbüşünüze girmiş ise bunun önüne kimse geçebilir mi bence bekleyerek psikolojiyi alt üst etmeyin her geçen saniye hamilelik ile ilgili düşünceleriniz ve olur yönde gidişat regl olmadğınız sürece devam edecek. E gerek var mı bi tahlilin başında hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz :D:D

Geri