Tüm modların dikkatine !!!

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
Tüm modların dikkatine !!!
Sevgili Mod arkadaşlar konu etiketleme olayında nekadar hassas olunduğunu hepiniz biliyorsunuz artık bilmeyenler varsa artık öğrensin lütfen söylemeden geçemicem çünkü adminlerimiz olsun kelebek's ve ben olayım hepinize gerekli anlatımları yaptığımızı düşünüyoruz anlamayan olduğumu gelin sorun diyoruz gözüme takılan bir kaç etiktler var özellikle isim vermicem zaten herkes kendisinin nasıl bir iş çıkartığını biliyor.Her neyse topuklu ayakkabı hakkında konumu açıyorsunuz o etiket topuklu,ayakkabı,2011,model diye lüften yazmayın topuklu ayakkabı,topuklu ayakkabı modelleri gibi yapın her cümlede virgül koymayın siz oraya sadece 2011,model yapıyorsanız öyle olmucak bunlar ve özellikle sakın kafanızdan yazmayın biz bunların kafadan yazıldığını biliyoruz şunuda söyleyim etiketlere ünlem işareti koymayın googlede böyle birşey yok çünkü bundan sonra daha dikkatli olcagınızı umuyorum kolay gelsin ...

Burdan bakarak nasıl olcağını tam olarak öğrenebilirsiniz....https://www.meleklermekani.com/yardim-odasi/181249-onemli-konu-etiketleme.html

Sevgilerle

M.M Yönetimi

Geri