Tunus işinden yapılan bebek örgü modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Tunus işinden yapılan bebek örgü modelleri
Dünyaya bir bebek getireceğinizi öğrendikten hemen sonra onun için en iyisini ve güzelini düşünmeye başlarsınız. Henüz daha doğmadan annelik içgüdüsü ile onu koruma altına almaya çalışır ve zarar gelmesini istemezsiniz.

Bebekler için yapılan hazırlıklar özellikle bebeğin cinsiyeti tam olarak kesinleştikten sonra daha bir yoğunlaşır ve bebeğin cinsiyetine yönelik modeller ve renkler belirlenir.

Bebekler için yapılması gereken hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri, sonbahar ve kış ayların da olduğu kadar mevsim geçişlerinde de çok kullanışlı ve gerekli ürünlerdir. Sizler için bu konumuz da örgü tekniklerinden biri olan ve farklı modelleri ile bayanların da çok yoğun ilgi gösterdiği tunus örgü tekniği ile yapılan bebek örgülerinden örnekleri paylaşıyorum.

Örgü modelleri arasın da sıklıkla tercih edilen tunus işi örgü modelleri ile uygulanan örnekler o kadar fazlası kişiyi bile bazen kararsız bırakabiliyor.

Tunus işinden yapılan bebek örgü modelleri arasın da bebek yelek modelleri, tunus işi bebek battaniye modelleri, tunus işi bebek hırka modelleri ve daha farklı örnekleri bulabilirsiniz.

Ayrıca farklı tunus işi örgü modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
3.JPG
20e23ef8f2bad80880b9bf74c9411abc.JPG
çiçekli-tunus-işi-bebek-yeleği.JPG
Erkek-Bebek-Yeleği-Modeli-ve-Yapılışı.JPG
maxresdefault.JPG
tunus-isi-bebek-battaniye-takimlari.JPG
tunus-isi-bebek-orgu-modelleri-hirka.JPG
tunus-isi-bebek-yelek-modelleri.JPG
Tunus-işi-bebek-örgü-modelleri-12.JPG
Tunus-işi-bebek-örgü-modelleri-23.JPG
Tunus-işi-bebek-örgü-modelleri-45.JPG
yeni-tunus-isi-bebek-cocuk-yelek-modelleri.JPG


TUNUS İŞİ ATKI BERE YAPILIŞI İÇİN TIKLAYINIZ
 
Üst