Tunus İşinden Yapılmış Kışlık Patik Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tunus İşinden Yapılmış Kışlık Patik Modelleri
Kış ayları gelince benim ayaklarım bir türlü ısınmaz üst üste bir iki çorap bile giysem yine de özellikel ayak parmaklarımın soğukluğunu dışardan bile hissederim.
Ancak ayağımı ısıtan tek şey örgü patik modelleri oluyor ve o yüzden ev ortamın da patiklerimi asla ayağımdan çıkarmıyorum.
Eminim ki benim gibi aramız da aynı durum da olan birçok bayan vardır. Biz kadınlar olarak soğuk havalar da mutlaka ayak bölgemizi sıcak tutmamız gerekiyor. Kadın hastalıklarının birçoğu ne yazık ki ayaktan geçer. Hatta doktora bile gittiğiniz de size mutlaka ayağınızı sıcak tutmanızı söylemişliği olmuştur.
Örgü teknikleri arasın da marifetli hanımların yoğun ilgi gösterdiği tunus işi örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da tunus işi patik modellerini paylaşıyorum. Çeyiz sandıklarının da demirbaş bir modeli olan tunus işi patik modelleri otantik ve yöresel bir görüntü vermesinden dolayı ben şahsım adına çok beğeniyorum.
Farklı renk ve desenlerden oluşan yepyeni kışlık tunus işi patik modelleri sizlerle;

patik modelleri (1).jpg
patik modelleri (2).jpg
patik modelleri (3).jpg
patik modelleri (4).jpg
patik modelleri (5).jpg
patik modelleri (6).jpg
patik modelleri (7).jpg
patik modelleri (8).jpg
patik modelleri (9).jpg
patik modelleri (10).jpg
patik modelleri (11).jpg
patik modelleri (12).jpg