Tüp Bebek Serüveni

ozlem.g

Hamiş Melek
Tüp Bebek Serüveni
Tüp Bebek Süreci'nde yaşadıklarımız..
Arkadaşlar. Herkese merhaba... Tüp bebek yolunda yaşadıklarımızı, korkularımızı, heyecanlarımızı, sevinçlerimizi, acılarımızı kısacası tüm duygularımızı buradan paylaşalım istedim. İnşallah isteyen herkes bebeğine kavuşur. Benim 7 kasımda yumurtalarım toplandı ve döllendi. 12 kasımda tek embriyo transferi oldu. 24 kasımda sonucu öğrenicem. Sabırsızlıkla bekliyorum. Sonuç kötü de olsa üzülmüycem çünkü daha dondurulmuş 5 embriyom var. Asla pes etmiycem. Şuan transferin 3. günündeyim ve hiç bir belirtim yok. Belirti olmasını da beklemiyorum zaten. Kasıkta batmalarım falan oluyor, hafif rahim batmaları.. Fakat hepsinin kullandığım ilaçlardan olduğunu biliyorum. Test gününden önce test yapmıycam. Sadece içimde bi ılıklık var. Onu hissediyorum... Tamamen duygusal :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada, içimizde 10 gün yatanlar varmış.. Ben buna karşıyım. Hatta kan dolaşımını yavaşlattığı için olumsuz etkileyebileceğine inanıyorum. Kullandığımız ilaçlar yüzünden kabız kalmamamız için bol bol su içmeli ve hareket edebilmeliyiz. Sadece kendimizi yormamalı, ağır kaldırmamalı, yüksek yerlere uzanmamalı ve stresten uzak durarak dengeli beslenmeliyiz diye düşünüyorum. Bol meyve yemek ve vitamin haplarımızı aksatmamak da önemli. Ilık suyla yıkanmalı, travmalardan kaçınmalıyız.

yarın sonucu öğrenicem.. çok heyecanlı ve duygusalım. bakalım beni neler bekliyor. duygularım çok karıştı. korku, heyecan, umut, mutluluk, endişe...

sonuç koca bi POZİTİF.. hamileyim hamileyim hamileyim hamileyim hamileyim hamileyim hamileyim hamileyim................ HAMİLEYİM....................... ya çok mutluyum yaa. allah tamamına erdirsin, isteyen herkese de nasip etsin inşallah. şükürler olsun.

arkadaşlar asla pes etmeyin. benim ilk denememdi ve tuttundu.. onca emek, eziyet, özveri, maddi manevi çaba boşuna değilmiş demek ki.. bu güzel mutluluğa erişmek için demek ki bazen çok ama çok uğraşıp zorlu yollardan geçmek gerekiyormuş.. ben bebeğime çok zor kavuştum, benim için çok daha kıymetli, allah nazardan saklasın her ince detayını düşünüyorum.. ona çok iyi bakıcam. şimdiden deli gibi seviyorum bebeğimi. allahım sana şükürler olsun. sağ salim kucağıma da alayım noluuuuurrr.

Geri