Tup bebek yaptirma konusunda kararsizim. Yaptiranlarin fikirlerini alabilirmiyim.

Hulyaalp

Yeni Üye
Üye
Tup bebek yaptirma konusunda kararsizim. Yaptiranlarin fikirlerini alabilirmiyim.
Merhaba arkadaslar. 26 yasindayim 6 yasinda oglum var ikinciye 2 senedir hamile kalamiyorum. Onceden laparoskopi oldum rahim filmleri cekildi. Klomen catlatma ignesi denedim yinede olmadi. 2 senedir hic bir sekilde korunmadik olmuyor. Dun ilk defa tup bebek icin ciddi ciddi bir doktora gittik konustuk. Onceki testlerimizi gosterdik muayene etti. Esimin semen testine harika gorunuyo dedi.Hersey cok guzel rahim sperm sorun yok dedi. sadece tuplerinde yapisiklik varmis fakat boyle hamile kalabilenlerde var, yasin daha genc istersen bekleyebilirsin dedi. Bende 2 senedir deniyoruz bekliyoruz zaten hic bi sekilde dusuk bile olmadi hic bisey tutmadi ama dedim. O zaman istersen tup bebek deneyebiliriz her zaman %50 sans var Biz elimizden geleni yapariz gerisi takdiri ilahi dedi. Dun annem ve iki ablama anlattim annem ve buyuk ablam bekleme yeterince bekledin sansini dene dedi. Kucuk ablam 1 sene daha bekle madem oyle de boyle de %50 sansin varmis dedi. Napsam bilemedim. O kadar kararsizim kiiii. 2 hafta sonra adet zamanim karar vermem lazim. Sizden de fikirlerinizi istiyorum

Tüp Bebek Yaptıracak Bayanlar: Tiroit Tetkiki Yaptırmayı Unutmamalıdır.!!!!!! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Tup bebek denemesi yaptiracagim Tup bebek denemesi yaptiracagim
Merhaba arkadaslar yeni uyeyim uzun zamandir disardan takip ediyordum. Kendimi ve sorunumu anlatacak olursam. 26 yasindayim 7 senelik evliyiz. 6 yasinda oglum var. Evlenir evlenmez hamile kalmistim. 4sene spiralle korunduk. 2 sene once...
Gebelik 5
Progestan hormonu düşük olup Tup bebek yaptıranlar yardım Progestan hormonu düşük olup Tup bebek yaptıranlar yardım
Merhaba kizlar yeni üyeyim tüp bebek yaptircZ esimin sperm sayisi 62 milyon %90 ölü %10 yerinde hareketli %0 ileri hareketli bendede progesteron hormonu cok dusuk 0.27 boyle olup ilk tup bebek denemesinde bebegi tutan varmi acaba bu konuda cok...
Tüp Bebek Özel Bölüm 0
Tüp bebek yaptırmadan önce nelere dikkat etmeliyim? Tüp bebek yaptırmadan önce nelere dikkat etmeliyim?
tüp bebek tedavisi öncesi yapılacaklar,başarısız tüp bebek sonrası neler yapılmalı,tüp bebek şansını artırmak için neler yapılmalı,tüp bebeğin tutması için ne yapılmalı,tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler 42128...
Herşeyin başı sağlık ! 0
Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013 Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013
Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünen var mıııı
Gebelik 0
Tüp Bebek Yaptıracak Bayanlar: Tiroit Tetkiki Yaptırmayı Unutmamalıdır.!!!!!! Tüp Bebek Yaptıracak Bayanlar: Tiroit Tetkiki Yaptırmayı Unutmamalıdır.!!!!!!
anti tpo ve gebelik Tiroit bezinin az çalışması veya fazla çalışması kadınlarda adet düzensizliği yapmakta ve gebe kalmayı önlemektedir. Gebe kalamamak veya kısırlık sorunu kadınlarda genellikle...
Tüp Bebek Özel Bölüm 0