Tupper nedir

Tupper nedir
Mutfak araç ve gereçleri bayanların tercihlerinde büyük paya sahiptir. Birçok bayan mutfakta tercih ettiği kaplarla sağlıklı bir yaşam geçirmeyi diler. Plastikten emayeye, çelikten cam saklama kabına kadar her türlü çeşidiyle mutfağımızda yerini alan kaplar sağlıklı olmalıdır. Son zamanların tercih edilen mutfak ürünlerinden olan tupper ürünleri kalitesi, kullanım özellikleri, sağlıklı formaları ile mutfaklardaki yerini koruyabilmektedir. Sadeliği, yaratıcı pratik formaları ile mutfakta farklı işlevselliklere sahip tupper ürünleri hammaddesiyle diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Müşterileri farklı malzeme tipi ve yüksek kalitedeki standartları ile kendine çeken tupper gerekli kalite testlerinden geçerek sizlerin elinize ulaştırılmaktadır.

Screenshot_2015-08-10-20-43-28-1.png

Gıdalarını taze ve sağlıklı bir şekilde saklamayı herkes ister. Sizin ekonominizi ve sağlığınızı göz önüne alarak gerçekleştirebileceğiniz saklama koşullarını veren tupper ürünleri her zaman yenilenmeye devam etmektedir. Gıda saklama, mikrodalga ısıtma ürünleri, fırın ve ocakta pişirme ürünleri gibi alternatifleri sofraların şık sunumu aparatları ile tupper ürünleri kaliteyi sunabilmektedir.

Screenshot_2015-08-10-20-44-32-1.png

Pişirme serisinden yana tercihiniz olacak seçimleri kullanırken tencere tava kalitesini hissedebileceksiniz. Aynı zamanda gıdalarınızı saklayacağınız saklama kaplarında tazeliği ön planda tutabileceksiniz. Sızdırmaz özellikteki saklama kaplarıyla güvenli taşıma işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Farklı isimleriyle bile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan tupper ürünleri mutfağınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ürünler grubunu oluşturmaktadır. Berrak serisi, Kuğu pişirme serisi, Mikro Star serisi, Ergonomik bıçak serisi, her an yanımda serisi, mutfak gereçleri serisi, çocuk serisi, çocuk serisi gibi pek çok isim grubu altındaki ürünler grubuyla iyi ki tercihim tupper diyebileceksiniz.
Tupperware-indirimli-urunleri-2015.jpg


Ürün kullanım bilgilerini öğrenip kullanım talimatına göre kullanım gerçekleştirmeniz durumunda tupper ürünlerini ömürlük kullanabilirsiniz. Mesela en basitinden bir su şişesinin temizleme koşullarını bilmelisiniz. Kokulu deterjan ya da bulaşık makinesinde temizleme işlemleri bu ürün için uygun değildir. Temizliğini yapabilmek için içine bir miktar karbonat atıp su ile dolduruyoruz. Aralıklı olarak çalkalama yaparak temizliyoruz. Tupper pişirme grubu ürünlerini yüksek sıcaklıkta iken yıkamamak ya da aniden soğuk suya tutmamak gerekiyor. Bu gibi kullanım talimatlarına dikkat etmeniz durumunda tupper ürünleri uzun süre kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Tupperware-indirimli-urunleri-2015-3.jpg
 
Üst