Türbanlı dindar kadın chat yapar mı

B

BeyzaXXX

Forum Okuru
Türbanlı dindar kadın chat yapar mı
Türbanlı arkadaşım yabancılarla chat yapıyor bu normal mi

Merhaba arkadaşlar
Benim bir arkadaşım var tabiki o da bayan kendisi benim 10 yıllık arkadaşım ,dindar biri namazını kılan orucunu tutan bir kadın . 1 sene önce boşandı 1 tane 7 yaşında oğlu var ve kendisiyle yaşıyor. Şimdi gelelim konuya. Kendisi internette chat sitelerine giriyor ve erkeklerle chat yapıyor hatta bazılarıyla görüntülü görüşüyor. Kendisiyle o kadar konuştum karşındaki insanların kim olduğunu bilmiyorsun hem bu yaptığın normal değil haram dediysem de bana ben evlenmek istiyorum nasıl evlenecem böyle olmazsa evde oturup bekleyemem diyor. onun bu hali beni üzüyor yanlış birşey yapmasından korkuyorum başına bir şey gelecek hem yaptığı şey haram değil mi dindar biri bunu yapmaması lazım değilmi.

Beyza merhaba tatlım,

Şimdi sana yapar desem yanlış yapmaz desem yanlış çünkü bu soruyu hangi kriterlere göre soruyorsun diyeceğim ama sanırım sen islami kriterlere göre soruyorsun zaten inanıyorsak başka kriter mi var diyeceksin onda da haklısın. İslami ölçü ve kriterlere göre bir kadının yabacı erkeklerle yüzyüze görüşmesi konuşması haramdır erkekler ile internet üzerinden görüntülü olsa da erkek arkadaşı modunda görüşmesi islami kriterlere göre normal değildir ölçü bu konuda bellidir. Ya ben evlenme niyetiyle görüşüyorum olmaz canımın için bu niyetin ve görüşmenin ölçüsü de dinimiz de bellidir. günümüz de internet üzerinden tanışan görüşen insanların başına neler geldiğini Müge Anlı da izleyebilirsiniz daha ne diyeyim.

Geri