Türbe yaktık

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Türbe yaktık
gözcübaba türbesi
Ablalarım bu benim itirafım değil bir yerden alıntırdır

Ben ozamanlar 5. sınıfa gidiyodum.Tabi sabahçı olduğumuz için sabah gidip öğlen geliyorduk.Bigün arkadaşlarla eve doğru giderken okulun oradaki Gözcübaba türbesine uğrayıp mum yakıp dilek diliyelim fln. dedik arkadaşlarla keşke demez olsaydık türbe açık havada bir bahçenin içindeydi mumlar türbenin mum koyma yerindeydi bi tanesini aldık ve bizim mumları yakcaktık.Arkadaş ordan olum bi gazete yakalım yoksa yakan kişinin dileğini bozarız dedi.Bende o akılla gazeteyi yaktık tabi türbe açık olduğu için geceleri şarapçılar fln. orda içki içiyolarmış ve birazda türbeye dökülmüş ben gazete yanınca bi panik oldum ve türbenin üstüne gazeteyi attım.Ve türbe alkolün etkisiyle birden yanmaya başladı.Bizde korkudan ''Allah'ım sen bizi koru tövbe tövbe''diye bağırıp ve saçımızı çekerek ordan kaçtık sonra halk itfaiye'ye haber vemiş ve södürmüş tabi türbe kül durumda sora türbenin yanından geçemez olduk.Hala hatırlayınca gülüyorum..:D:D:D:D:dp8::dp8::dp8::hasta:

ben komık bulmadım acıkcası ben olsam vıcdan azabı cekerdım ama sız masallah hıc cekmıyorsunz anlasılan ıcınde bı olu yatıyor ve turbe yanıyor dıe buna qulunuyor ılqınc bı ınsan oqlu..

benimde hiç hoşuma gitmedi. kim bilir kaç yıldır oradaydı o türbe çocukluğunuza veriyorum ama gerçekten isanın içinde bi keşke kelimesi olmalıydı gülüp geçmek komik bişey gibi anlatmak çok yanlış.

ben komık bulmadım acıkcası ben olsam vıcdan azabı cekerdım ama sız masallah hıc cekmıyorsunz anlasılan ıcınde bı olu yatıyor ve turbe yanıyor dıe buna qulunuyor ılqınc bı ınsan oqlu..

benimde hiç hoşuma gitmedi. kim bilir kaç yıldır oradaydı o türbe çocukluğunuza veriyorum ama gerçekten isanın içinde bi keşke kelimesi olmalıydı gülüp geçmek komik bişey gibi anlatmak çok yanlış.

tuan-a ve asimelek yazdiklarina katiliyorum.

Ne komik ne de güzel bir ani! ölüye saygisizlik! ben okurken gerildim...bence sözün bitti yer..Allah islah etsin..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri