1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Türk Kadınlarının İlgi Alanları Değişti!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kadınların ilgi alanları [​IMG]
    Bir internet sitesinin Türkiye'nin gerçekleştirdiği anket Türk kadınlarının ilgi alanlarının nasıl değiştiğini ortaya çıkardı. İş yaşamı içerisinde giderek artan bir yere sahip ve eğitim seviyesini her geçen gün geliştiren Türk kadınları için aile en önemli konu olmaktan çıktı ve her zaman görmezden geldikleri, baskıladıkları '****' ilk sıraya yerleşti.

112454 kişinin katıldığı ankette kadın okuyuculara 'Sizin için en önemli konu ne?' diye soruldu. ****, aile, aşk, güzellik, zinde yaşam, diyet gibi kadınların ilgi duydukları alanların sıralandığı ankette en çok oyu '****' aldı.

İşte çarpıcı anketin sonuçları..

% 47.9 ****

% 17.7 Aile

% 11.9 Aşk

% 6 Güzellik

% 5.3 Zinde Yaşam

% 3.2 Diyet

% 3 Spor

% 2.1 Ev-Dekorasyon

% 2 Gebelik 2

% 0.9 Moda 0.9

2. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türk Kadınlarının İlgi Alanları Değişti!

benim yüzde yüz moda

Türk Kadınlarının İlgi Alanları Değişti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlgi çeken kadınlar

İlgi çeken kadınlar

ilgi çeken sözler erkeklerin ilgisini çeken şeyler bebeklerin ilgisini videolar kendini bayanlar erkeklerin sözler Neden erkekler onlardan gözlerini alamaz, onları yere göğe koyamaz. İşte, uzmanlara göre cilveli olmanın kuralları: * Öncelikle kendine sahip çıkar. Hayatını dürüstçe kazanır, onurludur, elini açıp beklemez. * Erkeği kovalamaz. Ayın, güneşin ya da yıldızların sadece erkeğin...
  2. Kahraman Türk Kadınları!!

Kahraman Türk Kadınları!!

kurtuluş savaşında kahraman türk kadınları kurtuluş savaşında mermi taşıyan kadınlar savaşındaki kahraman türk kadınları kadınlarının isimleri savaşı sırasında orduya cephane erzak taşıyan ünlü ''Dünyanın hiçbir yerinde, hiçbir milletinde Anadolu kadınının üstünde kadın çalışmasını zikretmeye imkan yoktur ve dünyada hiçbir milletin kadını "Ben Anadolu kadınından daha fazla çalıştım,...
  3. Kadınların İlgi Alanları Neler

Kadınların İlgi Alanları Neler

kadınların ilgi alanları kadınların ilgi duydukları konular alanları nelerdir neler olabilir Türkiye’nin gerçekleştirdiği anket Türk kadınlarının ilgi alanlarının nasıl değiştiğini ortaya çıkardı. İş yaşamı içerisinde giderek artan bir yere sahip ve eğitim seviyesini her geçen gün geliştiren Türk kadınları için aile en önemli konu olmaktan çıktı ve her zaman görmezden geldikleri,...
  4. Türk Kadınlarına Önemli Öneriler

Türk Kadınlarına Önemli Öneriler

Sevgili melekler hepimizin bilmesi gereken kulağımıza küpe olması gereken öneriler hep birlikte okuyup dikkate almalıyız bence :tik: Gerçek şu ki, hepimiz mankenlerin vücut hatlarına sahip değiliz ve 'şimdi bu moda' deyip de her istediğimizi üstümüze geçirip sokağa çıkamayız. Yani yakışmıyorsa giymeyin! Moda olup olmaması önemli değil. Basit bir örnek verelim: Şimdi Rayban Warfarer gözlükleri...
  5. Türk kadınları ve ilkler

Türk kadınları ve ilkler

leyla gencer Bizim türk kadınlarımız öyle işlere imza atmışlar ki ; Türk Kadınları-İlkler buyrun Melekler.. Avukat: Süreyya Ağaoğlu Bakan: Türkan Akyol Büyükelçi: Filiz Dinçmen Çevirmen ve Roman Yazarı: Fatma Aliye Hanım Danıştay Başkanı: Fürüzan İkincioğulları Dekan: Nüzhet Gökdoğan Diş Hekimi: Ferdane Erbek Doktor: Safiye Ali Emniyet Müdürü: Feriha Sanerk Gazeteci: Elma Rıza Gök Bilimci:...

Sayfayı Paylaş