Türk takvimine göre bebek cinsiyeti bakın nasılmış

sılam_nisa

Hamiş Melek
Türk takvimine göre bebek cinsiyeti bakın nasılmış
Türk takvimine göre bebek cinsiyeti cinsiyet tahmini Türkçe bebek cinsiyet tahmini nasıl hesaplanıyor aya göre bebek cinsiyet tahmini, biyolojik takvim cinsiyet hesaplama bence en iyi cinsiyet belirleme hesaplama usulü tabiki türk işi :D:D
eyvah_ruzgar_cikti_0095d-1b8.jpg

Hamilesiniz, size bir melek gönderildi ve onun heyecanıyla içiniz kıpır kıpır.Peki bebeğinizin cinsiyetini öğrenme isteği daha çok heyecanlandırıyor mu?Evet hamiş meleklerim şimdi size bebeğinizin cinsiyetini tahmin edebilmeniz için bazı püf noktalar
:eek::eek:><o:p></o:p>
Türk takvimine göre Cinsiyet tahmini ,bebeğiniz erkektir eğer;<o:p></o:p>

• Erken gebelikte mide bulantısı hissetmediyseniz, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizin doktor tarafından tespit edilen kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa, <o:p></o:p>
  • Ön tarafınızdan kalçanıza göre daha çok kilo aldıysanız, <o:p></o:p>

• Bel kısmınız basket topu gibi görünüyorsa, <o:p></o:p>
  • Memelerinizin baş kısmı çok kararırsa, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizi aşağıda taşıyorsanız, <o:p></o:p>
  • Özellikle tuzlu ve ekşi yiyecekler canınız çekiyorsa , <o:p></o:p>
  • Yumurta ve et gibi proteinli gıda aşeriyorsanız, <o:p></o:p>
  • Ayaklarınız gebelikten önceki haline göre daha soğuksa, <o:p></o:p>
  • Bacaklarınızdaki genital bölgenizdeki ve koltuk altınızdaki tüyler hamilelik döneminde daha çabuk uzuyorsa, <o:p></o:p>
  • Elleriniz daha kuruysa, <o:p></o:p>
  • Siz gece uyurken yastıklarınız kuzeye bakıyorsa , <o:p></o:p>
  • Eşiniz sizinle birlikte kilo alıyorsa, <o:p></o:p>
  • Hamilelik sizi güzelleştirmişse,<o:p></o:p>
  • İdrarınız parlak sarı rengindeyse, <o:p></o:p>

• Burnunuz yayılıyorsa ve büyüyorsa, <o:p></o:p>
  • Yattığınızda alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa, <o:p></o:p>
  • Özellikle akşamları baş ağrılarınız varsa, <o:p></o:p>
  • Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa, <o:p></o:p>
kiz-erkek-bebek-cinsiyet-tahmini-jpg.84852

Türk takvimine göre Cinsiyet tahmini, bebeğiniz kızdır eğer;<o:p></o:p>
  • Gebelikte özellikle basenlerinizden ve poponuzdan kilo alıyorsanız, <o:p></o:p>
  • Sol göğsünüz sağ göğsünüzden daha da büyükse, <o:p></o:p>
  • Gebelikte saçınızda kırmızı hatlar, parlak alanlar çıkıyorsa, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizi yüksekte taşıyorsanız,<o:p></o:p>
  • Erken hamilelikte mide bulantılarınız çok varsa, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizin kalp atışı dakikada en az 140 ve daha fazla ise, <o:p></o:p>
  • Karnınız karpuz gibi büyümüşse, <o:p></o:p>
  • Daha çok tatlı canınız istiyorsa, <o:p></o:p>
  • Aç kaldığınızda özellikle meyvelere aşeriyorsanız, <o:p></o:p>
  • Portakal suyuna aşeriyorsanız, <o:p></o:p>
  • Hamilelik dönemi boyunca normal zamanki kadar iyi görünmüyorsanız, gebelik sizi çirkinleştirmişse , <o:p></o:p>
  • Gebelik dönemi boyunca normalden daha huysuzsanız, <o:p></o:p>
  • Gebelikte yüzünüz normalden daha çok ödemli ve patlaksa, <o:p></o:p>
  • Kahvaltıda ekmeğin ucunun tepesini yemeyi reddediyorsanız, <o:p></o:p>
  • Göğüsleriniz gerçekten çok büyüdüyse,<o:p></o:p>
  • Siz geceleri uyurken yastıklarınız güneye bakıyorsa, <o:p></o:p>
  • İdrarınız donuk sarı renginde ise, <o:p></o:p>
  • Sırt üstü yattığınızda alyansınızı göbeğinizin üzerine tuttuğunuzda bir taraftan öteki tarafa hareket ediyorsa, <o:p></o:p>
  • Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde tek sayı çıkıyorsa, <o:p></o:p>
<o:p></o:p>

Yahu ben bu esprili şeylerden bahsetmedim hani türklerin bulduğu takvime bakarak bebeğim erkek mi kız mı diye düşünüyor iseniz yanlış kapıya geldiniz yok öyle bir şey kızım yoooğ sadece şu var
ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
cinsiyet tahmini hamilelikde cinsiyyet hamilelikte cinsiyet tahmini türkçe cınsıyet tahmını cinsiyyet
eyvah_ruzgar_cikti_0095d-1b8.jpg

Hamilesiniz, size bir melek gönderildi ve onun heyecanıyla içiniz kıpır kıpır.Peki bebeğinizin cinsiyetini öğrenme isteği daha çok heyecanlandırıyor mu?Evet hamiş meleklerim şimdi size bebeğinizin cinsiyetini tahmin edebilmeniz için bazı püf noktalar.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>

Cinsiyet tahmini ,bebeğiniz erkektir eğer;<o:p></o:p>
  • Erken gebelikte mide bulantısı hissetmediyseniz, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizin doktor tarafından tespit edilen kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa, <o:p></o:p>
  • Ön tarafınızdan kalçanıza göre daha çok kilo aldıysanız, <o:p></o:p>
  • Bel kısmınız basket topu gibi görünüyorsa, <o:p></o:p>
  • Memelerinizin baş kısmı çok kararırsa, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizi aşağıda taşıyorsanız, <o:p></o:p>
  • Özellikle tuzlu ve ekşi yiyecekler canınız çekiyorsa , <o:p></o:p>
  • Yumurta ve et gibi proteinli gıda aşeriyorsanız, <o:p></o:p>
  • Ayaklarınız gebelikten önceki haline göre daha soğuksa, <o:p></o:p>
  • Bacaklarınızdaki genital bölgenizdeki ve koltuk altınızdaki tüyler hamilelik döneminde daha çabuk uzuyorsa, <o:p></o:p>
  • Elleriniz daha kuruysa, <o:p></o:p>
  • Siz gece uyurken yastıklarınız kuzeye bakıyorsa , <o:p></o:p>
  • Eşiniz sizinle birlikte kilo alıyorsa, <o:p></o:p>
  • Hamilelik sizi güzelleştirmişse,<o:p></o:p>
  • İdrarınız parlak sarı rengindeyse, <o:p></o:p>
  • Burnunuz yayılıyorsa ve büyüyorsa, <o:p></o:p>
  • Yattığınızda alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa, <o:p></o:p>
  • Özellikle akşamları baş ağrılarınız varsa, <o:p></o:p>
  • Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa, <o:p></o:p>
Cinsiyet tahmini, bebeğiniz kızdır eğer;<o:p></o:p>
  • Gebelikte özellikle basenlerinizden ve poponuzdan kilo alıyorsanız, <o:p></o:p>
  • Sol göğsünüz sağ göğsünüzden daha da büyükse, <o:p></o:p>
  • Gebelikte saçınızda kırmızı hatlar, parlak alanlar çıkıyorsa, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizi yüksekte taşıyorsanız,<o:p></o:p>
  • Erken hamilelikte mide bulantılarınız çok varsa, <o:p></o:p>
  • Bebeğinizin kalp atışı dakikada en az 140 ve daha fazla ise, <o:p></o:p>
  • Karnınız karpuz gibi büyümüşse, <o:p></o:p>
  • Daha çok tatlı canınız istiyorsa, <o:p></o:p>
  • Aç kaldığınızda özellikle meyvelere aşeriyorsanız, <o:p></o:p>
  • Portakal suyuna aşeriyorsanız, <o:p></o:p>
  • Hamilelik dönemi boyunca normal zamanki kadar iyi görünmüyorsanız, gebelik sizi çirkinleştirmişse , <o:p></o:p>
  • Gebelik dönemi boyunca normalden daha huysuzsanız, <o:p></o:p>
  • Gebelikte yüzünüz normalden daha çok ödemli ve patlaksa, <o:p></o:p>
  • Kahvaltıda ekmeğin ucunun tepesini yemeyi reddediyorsanız, <o:p></o:p>
  • Göğüsleriniz gerçekten çok büyüdüyse,<o:p></o:p>
  • Siz geceleri uyurken yastıklarınız güneye bakıyorsa, <o:p></o:p>
  • İdrarınız donuk sarı renginde ise, <o:p></o:p>
  • Sırt üstü yattığınızda alyansınızı göbeğinizin üzerine tuttuğunuzda bir taraftan öteki tarafa hareket ediyorsa, <o:p></o:p>
  • Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde tek sayı çıkıyorsa, <o:p></o:p>
<o:p></o:p>

Merhaba bende beş aylık hamileyim bendeki tüm tahminler erkek gebeliği gösteriyor fakat doktor bebeğim in cinsiyetinin kız olduğunu söyle di sizce doktor yanilmis olabilir mi

arkadaşlar çok forum ve çok site gezdim sadece tutanları yazacağım.oğlumuz olacak.

sabah bulantılarının az olması(kusma vs hatta 1-2 kere)
popodan kilo almamak
karnın sivri şekilde büyümesi
çin takvimi
tuzlu ekşiye aşerme
zaman zaman ayaklarda soğukluk

Anam anam anam doğuma gideceğim süprizin kralı olsun diye bakmadıydım acaba neler var az kaldı doğuma bakayım dedim ama Allah iyiliğinizi versin karnıma ağrılar girdi gecenin bu saatinde siz çok yaşayın emi. Yahu hurafe bunların hepsi hurafeee :D:D kız erkek ne farkeder ki ? Sağlıklı olsun diyerek banal bi cümle kurarak ayrılıyorum ama yazdığınız bu çin takvimini eltimle konuştum da üç kızı var tamamı tuttu ilginç buna göre de yani çin takvimine göre de benim ki irkek olacağımış hayırlısı.....

benimde iki oğlum var ama hakkaten erkek bebekle ilgili tüm belirtileri yaşadım iki gebeliğimdede bir kere bile kusma olayım olmadı mide bulantılarımda öyle aman aman olmadı aksine iştahım oldukça artıyordu ve epey bir kilo alıyordum aş erme döneminde ilk canımın istediği şeyler tuzlu ve ekşili şeylerdi hatta bir tanıdık demişti bana ye ekşiyi getir ayşeyi hahaha ama oğlum oldu inanılmaz bir limon erik çağla ve turşu suyu falan içip yiyordum yüzümde gebelik lekesi hiç olmadı aksine güzelleştiğimi söyledi çevrem hep karnım oldukça büyük ve ileriye doğru sivri bir şekilde çıkıktı son aylarda doğum yakın olmadan karnım oldukça aşağıya inmişti hatta gören doğumun yakınmı diye soruyordu birde alakası varmı bilmiyorum ama iki gebelikte benden özel bölgemden çok fazla sıvı geliyordu ve çok fazla istekli olmuştum hahaha haa birde gebeliğin ilk zamanlarında karnım hemen çıkmıştı

Geri