1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Turkcell Her Yöne Sms Paketleri fiyatı Turkcell Her Yöne Sms Paketleri son gün


  Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında merak edilen son gün ve fiyatlar hakkında ki tüm bilgilere yer veriyor ve konuyla ilgili tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

  < Konu Resmi..>


  Her Yöne SMS paketiyle gençTarifeliler ve GençPlus tarifeliler 12 TL karşılığında 30 gün boyunca yurt içi her yöne mesajlaşabilecekleri 5.000 SMS ve 100 MB internet paketi ; diğer tarife aboneleri ise yine her yöne mesajlaşabilecekleri 1.000 SMS ve 100 MB internet paketi alabilirler.

  Her yöne 5.000 SMS paketinde günlük maksimum SMS gönderimi 167 SMS olacak şekilde değişiklik yapılmıştır. Günlük 167 SMS’in üzerindeki kullanımlarda kendi tarifenizin SMS ücreti üzerinden ücretlenirsiniz.


  Turkcell Her Yöne Sms üçreti

  Her Yöne SMS paket ücreti tüm vergiler dahil 12 TL’dir.

  Her Yöne SMS paketi 29 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir


   
Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İşte Turkcell Her Yöne 500 Extra Paketi hakkında bilgiler

  İşte Turkcell Her Yöne 500 Extra Paketi hakkında bilgiler

  Turkcell Her Yöne 500 Extra Paketi Hattı Turkcell olan Melek'lerimize ve misafirlerimize, Turkcell Her Yöne 500 Extra Paketi hakkında faydalı ve bilinmesi gereken bilgileri duyuruyoruz arkadaşlarım:) Her Yöne 500 Extra Paketi ile bir ay boyunca, HER YÖNE 500 dakikanın yanında 100 SMS ve 100 MB'lık internet kullanımı da senin! Tarifenin ücreti aylık 30 TL ve 29 Şubat 2012 tarihine kadar...
 2. Turkcell Her Yöne Sms Paketleri

  Turkcell Her Yöne Sms Paketleri

  Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bana da bilgi verirmisiniz. lütfen hattım turkcell ve sizden Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgi istiyorum.
 3. 2012 Haftalık Sms Turkcell Her Yöne hakkında bilgi

  2012 Haftalık Sms Turkcell Her Yöne hakkında bilgi

  Haftalık Sms Turkcell Her Yöne 2012 Turkcelln her yöne haftalık SMS, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine Haftalık Sms Turkcell Her Yöne kampanyası hakkında ki bilgileri sizlerlede paylaşıyoruz. Turkcelln her yöne SMSya katılmak için HERYONE SMS yaz 2222'ye gönder..Kampanya 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir Haftalık Sms Turkcell Her Yöne nedir...
 4. 2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

  2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

  Avea hattı kullanıyorum ve yılın en son sms paket bilgilerini sizlerden öğrenmek istiyorum, teşekkür ediyorum..
 5. turkcell her yöne sms paketi varmı

  turkcell her yöne sms paketi varmı

  Turkcell hattı kullanıyorum ve en çok sms kullanıyorum.Acaba her yöne rahat rahat kullanabileceğim sms paketleri hakkında bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş