Turkcell Maxi Plus 5 internet bağlantısı nasıl yapılır?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Turkcell Maxi Plus 5 internet bağlantısı nasıl yapılır?
Ağları ararken hata oluştu diyor. Ne yapmalıyım ?

E

elmas yıldırım

Forum Okuru
Ayarlar a Giriyorum Kablosuz'a Tıklıyorum Hiç bir Tarayıcı Göremiyorum tara diyorum Bulmuyo bende Gelişmiş'e Tıklıyorum IP Adresi Kullanılamyor diyor lütfen bana yardımcı olun .s

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İlk sayfaları inceleyin lütfen ..Sorunuz hakkında bilgiler mevcut Cihazınızda kablosuz ağları (Wi-Fi) aktif hale getirmek için önce Sistem Ayarları ımenüsünde “Kablosuz” seçeneğine “Aç” seçeneğine dokunun. Ardından “Kablosuz” seçeneğine tıklayarak açılan ekranda bağlanmak istediğiniz kablosuz ağı seçin. Kablosuz ağın kullanıcı adını ve şifre bilgilerini daha sonra çıkacak ekrandan girmeniz gerekebilir.

M

mihranca

Forum Okuru
wifi bağlanmıo dediklerinizi yaptım ama ağları ara tıkladım ama aranıyor yazıo sonra hata dio ne yapmam gerekiyor

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Merhaba!Ben Turkcell Maxi Plus 5 kullanıyorum.Hattım avea. Wi-fi ye bağlanamıyorum.Çünkü,IP adresi uymuyor.

IP adresinini değiştirmek istiyorum nasıl yapacağım?

Ç

çakmak

Forum Okuru
hattım vodofone internete baglanamıyorum

Avea, turkcell ve vodafon kullananlar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Turkcell Maxi Plus 5 hakkında genel bilgiler Turkcell Maxi Plus 5 hakkında genel bilgiler
bu konu;turkcell maxi plus 5 özellikleri, turkcell maxi plus 5 le internete nasıl bağlanılır hakkında bilgiler vermektedir Sevgili üyeler,ve misafirlerimiz;Turkcell maxi plus 5 telefon çıktığı günden beri özellikleri ve donanımıyla alıcıların...
Cep Telefonu Haberleri 0
Avea, turkcell ve vodafon kullananlar Avea, turkcell ve vodafon kullananlar
vodafone kadın yaşam avea kadın yaşam turkcell avea vodafone iptal AVEA, TURKCELL VE VODAFON KULLANANLAR

Telefonunuzdan hemen ##002# yi tuşlayın (Arayın, ekranınıza aktarma
iptal diye bir yazı gelecek) böylece yönlendirmeyi kaldırın. Yoksa...
Cep Telefonu Haberleri 0