Turkcell Superonline Cayma Bedeli Haksızlık Yapıyor

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Turkcell Superonline Cayma Bedeli Haksızlık Yapıyor

Turkcel taahhüt süresi cayma bozma karşılama ve bilmeniz gerekenler​

Öncelikle her kese selamlar kızlar. Uzun zamandan beridir bir çığır açan Turkcell Superonline hattının fiber alt yapısını kullanıyorum. Eşim işyerinde bizler de evlerimizde kullanıyoruz. Gayet iyi bazı şikayetleri olsa da kötünün iyisi diyebiliriz. Başka da bu kadar güçlü alt yapısı ve hızlı bir internet yok. Aslında var Türk Telekomda var ama malesef hem her yerde yok hem de Turkcel fiber internete göre biraz pahallı arkadaşlarım.

Turkcell Superonline Fiber Hattında Taahhüt Verme Sıkıntısı

Evet kızlar diyelim ki uzunca bir süre kullandınız ve artık internetiniz iyi sıkıntınız yok diyelim. sizi tam da taahhüdünüz bitmeden arıyorlar işte en az 12 ay verelim diyorlar 150 yerine 129 ödeyin diyorlar sizler de tamam biz bunu ödeyelim sıkıntı yok nasıl olsa kullanıyoruz diyorsunuz. :) Bende öyle demiştim. Yazının devamında hata yaptığınızı anlayacaksınız arkadaşlarım. Öncelikle 150 tl ödeyin ve asla ama asla taahhüd vermeyin sebebine gelince yazalım hemen.
superonline fiber cayma bedeli.jpg

Superonline Taahhüdünüz Var İse İptalde başıma neler geliyor ?

Evet şimdi zurnanın zırt dediği yerdeyiz kızlar. Diyelim ki sizler 12 aylık taahhüd verdiniz ve geçim sıkıntısı ile bulunduğunuz evi sattınız ya da artık internet kullanmaya devam etmek istemediniz ve hattınızı iptal ettireceksiniz. Ama yeni almıştınız interneti daha 8 ay taahhüdünüz var diyelim. Yandınız. :D:D Başınıza neler geleceğini hemen yazayım sizlere. Geri kalan bu 8 aylık olan ücretin tamamını iptal ettirmek istediğinizde sizlere taahhüd cayma bedeli diye önünüze koyuyorlar. Ama ben bunu ödemiyorum bile demiyorsunuz. Yani Turkcel Super online, sizlerden, vermediği geri kalan 8 ayın ücretini, eğer iptal ederseniz şak diye istiyor yoksa hattı iptal etmiyorlar ve avukata veriyorlar.

Turkcell Superonline Taahhüd Cayma Bedeli Sorgulaması nası yapılıyor.

Arıyorsunuz arkadaşlarım 0850 222 0 222 nolu telefonu oradan 2 diğer diye basıyorsunuz zaten hemen hörmetli ince dilli güzel konuşmalı bir kişi karşılıyor sizleri. Siz ben hattımı iptal ettireceğim sıkıntıtayım evimi sattım terki diyar ediyorum deseniz bile hatta yalvarsanız bile değişen bir şey yok TAAHHÜT VERENLER için prosedür bu kızlar. ben 24 ay taahhüt vermiştim ve 15 ay benim taahhüdüm var. Benden istenilen para 1.900 küsür milyar. Tam da kalan 15 yı çarptığımda bana vermedikleri hizmetin parasını istiyorlar. Nasıl güzel değil mi ? Bu, bir soygundan başka bir şey değil.

Superonline Fiber Taahhütlü İnternet Devir Edilebilir mi ? Dondurulur mu ?​

Tabiki burada bir çıkış noktası var. Hat almak yani internet bağlatmak isteyen bir kişiyi bulur iseniz sizin kimliğiniz onun kimliği ve hattın devreldiğini gösterir üzerinde imzalarınızın bulunduğu evrağı superonline sitesi üzerinden gönderiyorsunuz hat, yeni alanın üzerine geçiyor bi 40 tl de devreden kişiden talep ediliyor böyle kullanabilirsiniz. Tabiki devir alacak kekliği bulabilir iseniz ? :) Hattın dondurulması gibi bir şey yok sizlerin taahhüdü var mecburen ay geldiğinde ister interneti kullan isterse kullanma parasını alıyorlar.

Şimdi internet alır iken bir kez daha düşünün arkadaşlarım. Bu cayma bedelleri insanın gerçekten canını yakıyor ve kesesini boşaltıyor. Bu resmen soygundan başka bir şey değil. Asla taahhütlü kullanmayın. Başıma benim gelmez ben kullanırım taahhüt olsun yirmi tl eksik ödeyim diyor iseniz de bu sizin bileceğiniz bir şey. Ha ben ne yapacağım. Bulursam birisine devir edeceğim ki bu düşük bir ihtimal. Bulamaz isem de peşin bu parayı ödeyeceğime bana verilen alet edevatı saklayıp 15 ay sonra götürüp çalacağım kafalarına. Ayıptır. Yazıktır. Günahtır bu insanlara. Hem dünyanın en pahallı ve en yavaş internetini kullan. Hem de kandırıl.

Bilginiz olsun üzülmeyin janjanlarım :D:D

Turkcell'in BURADAKİ adresinde bu cayma ile ilgili bir ton gereksiz bilgi var bir tanesin de de taahhütlü kişiler sizleri öpüyoruz demiyorlar. Ama yazdım sizlere artık sizler biliyorsunuz. Öpülmeyin canlarım.

Son düzenleme:
Geri