Türkiye Gündemini Takip Ediyor musunuz?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Türkiye Gündemini Takip Ediyor musunuz?
Bolca sorunların olduğu ülkemizde gündemi takip etmek de bir başarı biliyorum ama melekler Türkiye Gündemini takip ediyor musunuz? Olanlardan bitenlerden haberiniz var mı?

Özellikle siyasi-politik, ekonomik ve sosyal gündem olarak düşünerek cevap verirseniz daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Herkesin her şeyden haberdar olması dileğiyle..

Sevgiler

Yurt disinda kaldigim icin, nedense kendimi buna zorunlu hissediyorum :S

Politika haric, türkiyenin herseyi ile yakindan ilgilenen birisiyim...

Vatanimdan ayri yasiyorum, ama habersiz kalmak istemiyorum :)

En güzelini yapıyorsun Özlemimsin, anavatanda ne olup ne bitiyor bilmek gerek, tebrik ederim düşüncen için. :)

Ben de gündemi en ince detayına kadar takip edenlerdenim. Bu konuya da özellikle dikkat ederim, çünkü Türkiye hiç olmadığı kadar karışık ve çetrefilli bir gündeme sahip ve bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak için de neler olup bittiğini iyi bilmek gerek.

Ben akşamları evde oluyorum ve dikkatli bir şekilde takip ediyorum. Evde zaten babam dolayısıyla genellikle haber kanalları açık oluyor. İlgim olduğu için de dinliyorum. Açık konuşayım evimize iki görüşten iki gazete giriyor her gün, ikisini de okuyorum. Zaten doğru olan bu özellikle siyasette önemli bu. Tek bir yere sabitlenmeden her görüşü okumamız gerekiyor.
Gerçekten gündemi çok iyi takip etmek gerekiyor ki bi haksızlığa uğradığında kendini iyi bi şekilde savunabilesin.

Geri