1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Türkiyenin incisi Bodrum!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Türkiyenin incisi Bodrum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saroz'un incisi!

Saroz'un incisi!

saroz otelleri saroz erikli pansiyon enez pansiyonlar erikli pansiyonları keşan pansiyon Keşan ilçesi M.Ö. 30. yy'dan itibaren Luvi ve Trak Türkleriyle başlayan bir geçmişe sahiptir. Yöre daha sonraları eski Yunan, Pers, Makedonya ve Bizans yönetimlerinde kalmış, 14.yüzyılın ikinci yarısında Osmanlı hakimiyetine girmiştir. 1877 yılında ilçe olan Keşan, sırasıyla Rus, Bulgar ve Yunan...
  2. Bodrum

Bodrum

Sıkıntıların sürmesine ve sadaka vererek sevap işlemeniz gerektiğine işaret eder. Sıkıntıların sürmesine ve sadaka vererek sevap işlemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyasında bodrumda olduğunu gören insanın sıkıntıları vardır. Rüyada bodrum görmek, yasantinizda mutlu-luk anlamina gelir. Yiyecekle tika basa dolu bir bodrum görmek, parasal bakimdan geleceginizin garantilenecegine, uzun ve mutlu...
  3. ***türkiyeme***

***türkiyeme***

Türkiye’me… Nerden baslasam… nasil baslasam… bilmiyorum… Icim icime sigmiyor seni düsündügümde… Her an isyan ediyorum senden uzak kalislarima.. Senden uzak hergün büyüyor icimdeki sizi Seninle olsam daha iyi olurmu.. Olur.. eminim.. cünkü sen varsin.. Cennet kokun saracak bedenimi.. Her sene sardigi gibi Ama beni yikan.. o gidislerim.. Seni mecbur terkedisilerim.. senden ayriliga mahkum eden...
  4. Akdenizin incisi antalya

Akdenizin incisi antalya

antalya antalya resimleri hava durumu geçim kaynağı gazate tv radyoları hakkında bilgiler burada meleklerim. Hangimiz akdeniz akşamları şarkısını bilmeyiz ? İşte şimdi sizlere akdenizin incisi Antalyadan bahsedeceğim.Antalya, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya şehrinin aynı ismi taşıyan merkez ilçesidir.Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Kendine has muhteşem...

Sayfayı Paylaş