1. almira

  almira Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Kasım 2007
  Mesajlar:
  624
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  *******TürkLer uzaya Çıktı ******** :D:D:D:D

  Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

  Biz bir uzay aracı yapsaydık adı; "Hacı Apollo" olurdu. Çok yakmasın diye tüplü yapar, klima masrafına girmemek için Salı Pazarı’nda 20 YTL’ye satılan vantilatörden koyardık Hacı Apollo’ya.
  Arkaya fazladan 2 koltuk atar, nasıl olsa uzayda polis yok diyerek ayakta bile yolcu alırdık. O kadar uzun yol ’git git bitmez’ diyerek; bir kasetçalar alır Müslüm-Ferdi-Orhan üçlüsünün tüm albümlerini unutmazdık.

  Biraz ortam ısınınca uzay elbisesini(itfaiye elbisesi)’ni çıkarır, atletle yola devam ederdik, daha da olmadı ayağımızı camdan çıkarırdık.

  Karşıdan bir uzay aracı geçme ihtimaline karşı bir klarkson alır giderken kornaya basardık.

  Hacı Apollo’nun arkasına "Miras değil alınteri", "Liselim", "Tek rakibim NASA" v.b. yazılar yazardık. Biz uzaya başka çıkardık.

  Ay’ı turlamadan inmez, çukur, krater benzeri kasislerde mutlaka yavaşlardık. En kral köşesinde mangal yakardık(havasız ortamda ateş yanmayacağından
  ona da bir elbise diktirirdik) Sonra çöpleri orda bırakır, Kocaman bir Türk bayrağı yanlarına ’ GFB, Çarşı ve ultrAslan bayrakları asardık.

  Gelmeden Uzay Hatırası niyetiyle fotograf çekilir, gelince Foto Color’da çıkartırdık.Biz uzaya başka çıkardık

  __________________
   
*******TürkLer uzaya Çıktı ******** :D:D:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. :D bende geldim :D

  :D bende geldim :D

  slm arkadaşlar umarım iyi vakit geçiririz hepinize kolay gele :D :g102:
 2. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

  (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

  Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
 3. van münit..:D D:

  van münit..:D D:

  van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
 4. merhabalar..:D

  merhabalar..:D

  merhabalar.ben menekşe ankaradan :D

Sayfayı Paylaş