1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Türklerin Çıkardığı Araba hangisidir bilen var mı?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Türklerin Çıkardığı Araba hangisidir yani ilk çıkan yerli arabayı soruyorum merak ettimde:S
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Türklerin Çıkardığı Araba hangisidir bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bilen var mı??

  Bilen var mı??

  Evet meleklerim güzel ve trajik bir zeka sorusuyla karşınızdayım:DBu sorunun cevabını hemen netten bakıp bulmaya çalışan ve bulup cevabı yazan arkadaşlar lütfen onun yerine kendi kafanızdan geçen cevabı yazın:DDoğru olsun yada olmasın yazın:DMaksat eğlenmek:D :n028: İŞTE SORU Bir oğlan ve bir kız kardeşlermiş bunların tam önünde bir şelale varmış annesi ve babası bu şelalenin arkasındaymış...
 2. Arkadaşlar Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir

  Arkadaşlar Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir

  Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir bunu bilen varsa lütfen bu sayfadan bana cevabını yazsın acil olarak bekliyorum şimdiden tşkler:)
 3. Tarihte Türklerin İlk Çıkardığı Araba Hakkında Bilgiler

  Tarihte Türklerin İlk Çıkardığı Araba Hakkında Bilgiler

  Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir Türklerin imal ettiği ilk yerli araba Sevgili melekler, etrafınıza bir bakın, bütün arabalar dışardan ithal. Yerli olarak tek arabamız Tofaş'ın ürettiği araçlar. Oysa istense pekala dünyayla yarışa gidebilecek araçlar ülkemizde yapılabilir. Ama yapılmıyor, nedeni ise bilinmez. Biz bu yazımızda tarihte bir yolculuğa çıkalım diyoruz ve Türklerin yaptığı...
 4. Açılama Nedir bilen var mı?

  Açılama Nedir bilen var mı?

  Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
 5. Türklerin Tarihte Kurduğu Devlet Sayısı Kaçtır bilen var mı

  Türklerin Tarihte Kurduğu Devlet Sayısı Kaçtır bilen var mı

  Merhaba size bir soru soracağım ve umuyorum ki aranızda sorumun cevabını bilen vardır ve bana da sorumun cevabını yazar. Evet sorum şu Türklerin Tarihte Kurduğu Devlet Sayısı Kaçtır lütfen acil cevap verin.

Sayfayı Paylaş