1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tutku Tutkuyla Öl

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 01 -Intro (Freestyle)
    02 - Tutkuyla Öl
    03 - Gemileri Batacak feat. Sabonis - Brsmc
    04 - Elveda feat. Kapriss
    05 - Yarına 5 Kala feat. Ozan & Rashness
    06 - Ürkek Dudaklar
    07 - Yanı Başına feat. Sabonis
    08 - Uzat Ellerini (Demo)
    09 - Kaşara Değil Kaşınana
    10 - Gaz Basa

Tutku Tutkuyla Öl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Kılıç - Tutku

Cem Kılıç - Tutku

utku dolu bakışlar Gizli kalmış duygular Yakar bedenini Çırpınır ruhunda Bir yemin gibi aklımda Götür uzaklara, tut ellerimi Hayır demem beni al Al güllerimi Hasretim ben sesine Sen kokan tenine Yağmuruma rüzgar ol Es gözlerime Rüya dolu geceler Bitmez tükenmez hayaller Feda et herşeyini Sımsıcak aşkına Bin hasret dolu odamda Götür uzaklara, tut ellerimi Hayır demem beni...
  2. Yaşar İpek - Bir Tutku

Yaşar İpek - Bir Tutku

yaşar ipek bir tutku bir tutku alışkanlık oldu bende alışkanlık oldun bende yaşar ipek Bir Tutku aliskanlik oldun bende Inan yasiyorum senin hayalinle Bu deli gönlüm ne hallerde Sensizlik ölümdür bende ah Sensizlik ölümdür bende Yeter artik hasretine dayanamam Dön artik bittim yasayamam Yoklugun bana ölümden beter Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel Sensizlik bana ölümden beter Gözlerim...
  3. İzmir tutkudur,yaşam tarzıdır

İzmir tutkudur,yaşam tarzıdır

izmir mangal yerleri güzelbahçe mangal izmirde yerleri izmirde yakılacak yerler Eğer, Kordon dendiğinde aklınıza elektrikli ev aletlerinin dışında bir yer ismi geliyorsa ; Hilton'un yapıldığı tarihi anımsayabiliyorsanız ; Fame City'de deliler gibi eğlenip ( yaşınıza bakmadan ) çıktığınız da " Vay be... Bizim de bir gökdelenimiz var " dediyseniz ; TAM 35 ve 35 ½...
  4. Topuklu tutkusundan vazgeçemiyor

Topuklu tutkusundan vazgeçemiyor

Ünlü şarkıcı Victoria Beckham, ayak kemiklerinin eğriliği yüzünden birkaç haftadır düz babetlerle arz-ı endam ediyordu. Ancak topuksuz ayakkabı giymeye daha fazla dayanamadı ve dayanılmaz acılarına rağmen...

Sayfayı Paylaş