Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan sanatsal etkinlikler

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
#1
Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan sanatsal etkinlikler
Tuvalet kağıdı kullanılmayan ev yoktur. Kağıt bitince rulosunu çöpe atarız değil mi? Peki bir tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılabileceğini biliyormuydunuz?

Günümüz de insanların birçoğu oldukça çevreye duyarlı oldukları için çoğu zaman çöp diye nitelendirdiğimiz araç ve gereçlerden oldukça güzel dekorasyon ürünleri çıkartabiliyor.

Daha önce sizlerle paylaştığımız dekorasyon da fark yaratacak geri dönüşüm fikirleri konumuzu incelerseniz işinize yarayacak yaratıcı geri dönüşüm araçlarından elde edilen dekorasyon önerilerine ulaşabilirsiniz.

Sizler için bu konumuzda da bir tuvalet kağıdı rulosundan yapabileceğiniz harika fikirler hakkın da bilgileri paylaşıyoruz. Ayrıca bu etkinlik okul öncesi eğitimde de işinize yarayacak örnekleri içermektedir.

Çocuğunuz ile boş vakitlerinizi keyifli zamanlara döndürürken hem de onunla birlikte yaratıcı ürünler yaparken kaliteli bir zaman geçireceksiniz.

Tuvalet kağıdı rulosundan bir kalemlik, yada oğlunuz için bir araba, çocukların çok seveceği şirin hayvanlar ve daha birçok örnekleri içeren görselleri sizler için paylaşıyoruz.


cocuklar-icin-etkinlik-ornekleri-jpg.82669
geri-donusum-etkinlikleri-jpg.82670
okul-oncesi-etkinlik-jpg.82671
okul-oncesi-sanat-etkinlikleri-jpg.82672
sanatsal-etkinlikler-jpg.82673
tuvalet-kagidi-rulosundan-araba-jpg.82674
tuvalet-kagidi-rulosundan-ari-jpg.82675
tuvalet-kagidi-rulosundan-etkinlik-jpg.82676
tuvalet-rulosundan-etkinlik-jpg.82677
 

Benzer Konular