Tüy Sorunu Olanlara Yeni Nesil Epilasyon

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Tüy Sorunu Olanlara Yeni Nesil Epilasyon
Meleklerim biz kadınların bildiğiniz gibi en büyük sorunlarımızdan biridir tüy kıl sorunu.Al al bitmez tekrar çıkar tekrar al artık canımız yanar bu tüyden kıldan meselelerden.Bi ton epilasyon ürünün arasında acaba hangisi bana uygun diye düşünür dururuz.Hangisine karar verirsek verelim sonuç değişmez aslında alınan tüyler tekrardan çıkar. Bir de aşırı tüylüysek o zaman vay halimize yani.Sir ağda yaptıralım desek ona da para dayanmaz.eee hal böyle olunca uzamanlar yeni bir yöntem bulmuşlar.Çok pratik uygulaması kolay üstelik de kolay kolay tüyler geri çıkmıyormuş... Çok merak ettiniz değil mi melekerim.İşte merakınızı gideriyorum.Bakın neymiş yeni ürünümüz...
*

* *
*
*
*
*
*

* Not:Bence satış rekorları kırabilir bu ürün.Demedi demeyin sonra... *
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

:raila::raila::raila::raila::raila:
Nasıl ama süper değil mi.:D
hahaha hahaha hahaha

Kedilerde Aşırı Tüy Dökme Sorunu Nedenleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Batık tüyleri çıkarmanın yolları Batık tüyleri çıkarmanın yolları
Kılın yukarı yerine aşağı doğru büyüyüp cildin altında sıkışıp kalması halinde, batık oluşur. Bazen, batık , ağrısız bir yumru ya da büyük, enfekte bir büyüme olabilen bir kiste dönüşebilir. Batık tüyler genellikle tehlikeli değildir...
Güzellik ve Bakım Önerileri 1
Ersağ tüy azaltıcı losyon kullananlar Ersağ tüy azaltıcı losyon kullananlar
İstenmeyen tüylerden kurtulmak için farklı yöntemler uygulanır. Bunlardan bazıları, lazer epilasyon tedavisi jilet, ağda, farklı tüy dökme kremleri ve köpükleridir. Hanımların en hassas davrandığı durumlardan biride istenmeyen tüylerin...
Tüy Dökme Yöntemleri 0
Kuşum Tüy döküyor normalmidir ? Kuşum Tüy döküyor normalmidir ?
Merhabalar benim kuşum çok titriyor halsiz sürekli uyuyor kaşınıyor kuşcuya götürdüm tüy dönemine girmiş dedi karın ağrısı yapar titremesi normaldir dedi vitamin verdi acaba bu belirtiler normalmi neyapabilirim
Soru-Cevap 0
İstenmeyen tüyler için öneriler İstenmeyen tüyler için öneriler
Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile...
Güzellik ve Bakım Önerileri 2
Kedilerde Aşırı Tüy Dökme Sorunu Nedenleri Kedilerde Aşırı Tüy Dökme Sorunu Nedenleri
kedilerde tüy dökme, kediler neden tüy döker, kedilerde tüy dökülmesi nedenleri Beslediğiniz kediniz de eğer son zamanlar da aşırı derecede tüy dökme sorunu varsa bu sorunun altında farklı sağlık nedenleri olacağını düşünerekten bu durumu...
Kedi ve Köpek Bakımı 2