1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

tüylü kolyeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

tüylü kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolye

kolye

Kolye Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir...
  2. tüylü nevüs..

tüylü nevüs..

Milyonda bir görülen ''Dev-Tüylü Nevüs" hastalığna yakalanan küçük Esra yardım eli bekliyor. ''Dev-Tüylü Nevüs-Giant Melanocytic Nevus'' adı verilen hastalık nedeniyle yüzünün üçte birinde üzerinde sert tüylerin yer aldığı koyu renk leke bulunan 8 yaşındaki Uşaklı Esra Özel, sosyal yaşama katılabilmek için kendisine yardım edilmesini bekliyor. Uşak Muzaffer Mert İlköğretim...
  3. Alman Kısa Tüylü Pointer

Alman Kısa Tüylü Pointer

alman kedisi Temel ÖzellikleriCoşkulu, eğitilebilir, atik, kararlı, zeki, neşeli, itaatkar, çocuk dostu. Neler Yapar? Kısa tüylü Alman Pointeri her türlü avın bulunmasında, avın izlenmesinde ve korunmasında kullanılır. Dağlarda, ormanlarda, bataklıklarda ve her türlü iklimde olağanüstü bir avlanma yeteneği sergiler. Bir ölçüde kırsal görünüşlü bir köpektir. İyi huylu olmasına rağmen...

Sayfayı Paylaş