Tv arkası duvar kağıdı modellerinin salonlarımızdaki şıklığı

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Tv arkası duvar kağıdı modellerinin salonlarımızdaki şıklığı
Salon dekorasyonları her sezon birbirinden şık görünüm zenginlikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Salon dekoru denilince ilk akla gelen yaşam üniteleri ve duvar görünümleri ilk girildiği zaman göze çarpan noktalardandır. TV arkalarında son derece trend değişimler yapabilme ayrıcalığı için yeni sezonda tv arkası form yapılarına yepyeni görünümler kazandırma tercihinde bulundurulmaktadır. Tv arkasındaki şıklıklar için harekete geçmek ve yeni görünümlerle kendinizi çok iyi hissedebileceğiniz pozitif enerji yüklü oda görünümlerini elde etmek adına TV arkası duvar kağıdı tasarımlarından faydalanma tercihinde bulunmaya ne dersiniz?

En-Güzel-Tv-Ünite-Modelleri3.jpg

Taşlı görünümlü duvar kağıdı modelleri benzeri bir versiyonda üst resimde salonlardaki konumunu alabilecek tasarımlar son senelerde tercih edilen bu tarzı TV arkasında odanıza konduruvermenize destek olmaktadır. Estetik ve dekoratiflik adına istediğiniz şık ayrıntıları verebilecek tasarım harikaları olarak salon ve oturma odalarınızda yerini alan bu duvar kağıtları fazla pahalıya kaçmayan bir dekor değişim tercihiniz olabilecektir.

En-Güzel-Tv-Ünite-Modelleri4.jpg

Duvar kağıdı tercihinizde sade bir renk tercih edecekseniz ve nasıl bir görünüm oluşacağı ile ilgili fikriniz yoksa üstteki tasarım önerisinden faydalanabilirsiniz. Sizin için bulduğum bu örnek sade bir rengin duruşunu gösterdiği gibi led aydınlatmalı tv ünitesi tasarımının bu sade duvar kağıdı ile odada nasıl da kendini gösterdiğinin bir kanıtı niteliğindedir. Bu taz bir tercih ile son derece gösterişli bir oda dekore etmiş olabilme ayrıcalığını oda dekorlarınıza yansıtabilme fırsatı yakalayabileceksiniz.
tv-unitesi-arkasi-duvar-kagidi-modelleri-aTI.jpg

Kahve tonlarında tercihiniz olan salon dekorunuz için deseni ile kendini gösterişli kılan tv arkası modellerinden bir öneri olan üst resim odayla bütünleştirici görünüm sunarken göz alıcı görünümden de ödün vermemektedir. Siz de bu tarz seçimleriniz için kalitesinden emin olup fiyat araştırması içine gireceğiniz kaliteli marka mağazaları gezisine çıkabilirsiniz.

Size yakın olan markalar arasında önerebileceğim en bilindik markalar arasında KOÇTAŞ ve İKEA yer almaktadır. Ev dekoru denildiğinde pratik çözümler sunan bu mağazalardan aldığınız her üründen memnun kalabileceksiniz.

TV-Ünitesi-Arkası-Duvar-Modelleri.jpg

Bazen son derece çiçekli bir duvar görünümü verebilen üst resimdeki dekoratiflikler şeklinde odalarınızda bambaşka görünümlere yer açabilir; bazense sizi mutlu edebilecek bir tercih olarak manzaralı ya da mobilyanıza uyumlu renk alternatifleri ile dolu modellere yönelebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• tv-arkasi-duvar-kagidi-modelleri-Mmv.jpg
    tv-arkasi-duvar-kagidi-modelleri-Mmv.jpg
    124,5 KB · Görüntüleme: 884
Hemen hemen gittiğim birçok evde taşlı görünümlü duvar kâğıtlarıyla karşılaşıyorum. Ben taşlı modelleri pek beğenmiyorum. Bana göre fazlasıyla göz yorucu ve ağır. Benim tercihim kahve ya da gri tonlardaki hafif desenli duvar kâğıtları. Örneğin, üçüncü ve ikinci fotoğraf tam olarak zevkime hitap ediyor. Son fotoğraftaki pembe tonlardaki çiçekli görüntü gözümü yordu diyebilirim.

Bence duvar kâğıtları, şık olmayan, basit ve sıradan salonları bile güzelleştirmeye yetiyor. Ben gri tonda duvar kâğıdı kullanan biri olarak, daha sade olanları tercih etmenizi öneriyorum. Bazı hanımlar tüm salon duvarlarını kaplatmak gibi bir çılgınlık yapıyorlar ve zaman geçtikçe çok pişman oluyorlar. Siz siz olun tüm salonu kaplatmak gibi bir çılgınlık yapmayın. :D

Geri