tv da kimi görseniz kanalı degiştirirsiniz?

Bence en antipatik kişiler bile seyrediliyor ve seyredilmeyide hak ediyor :) Ben gerek gülmek için, gerek ise sövmek için antipatik kişileri bile izlerim :D Tabi o anlık ruh halime bağlı.

Yani kısacası; tv kanalı değiştirmek için şahıs değil, sevilmeyen program önemli bence... Ha bu şahısları seviyor muyum; hayır... Ama o an onun saçmalığı ve yada salaklığı ile kafa bulabilirim diye izlerim, eğlenirimde doğrusu :) Benim pek görüpte hemen değiştiğim kimse yok ama şu son dönemlerin Behzat Ç dizisini hiç izlemedim, izlememde değişirim. Kısacası Melek'lerim, şahıslarda değilde programlarda değişilir bence kanal :)

hande yener...bırde su brownını yenı cıkan reklamında oynayan demet evgar varya onu gordugum anda delı oluyorum yaaaaa.......bırde hamıleyım zaten hep canım cekıyorrrrrrrrr:)

Bence en antipatik kişiler bile seyrediliyor ve seyredilmeyide hak ediyor :) Ben gerek gülmek için, gerek ise sövmek için antipatik kişileri bile izlerim :D Tabi o anlık ruh halime bağlı.

Yani kısacası; tv kanalı değiştirmek için şahıs değil, sevilmeyen program önemli bence... Ha bu şahısları seviyor muyum; hayır... Ama o an onun saçmalığı ve yada salaklığı ile kafa bulabilirim diye izlerim, eğlenirimde doğrusu :) Benim pek görüpte hemen değiştiğim kimse yok ama şu son dönemlerin Behzat Ç dizisini hiç izlemedim, izlememde değişirim. Kısacası Melek'lerim, şahıslarda değilde programlarda değişilir bence kanal :)
haklısın rüyam katılıyorum sozlerıne.....

nediyebilirimki karşısınına oturupta iyi keyif aldımbuakşamdediğimiz kaç tane yapıt varkiyok denecek kadar az :D:Dvalla hoşumagitmeyenideğişiyoırum ben :d:D

bir ara beren saati görünce direk değiştiriyodum ama simdi öyle nefret ettiğim bir sanatcı yok :D tvde cok izlemediğim icin
ama kuzulardan nefret ediyorum ya bazen canm skılınca izliyorum türk mallarını :D

gündüzleri çıkan özelliklede evlilik programı yapan hiçkimseyi izlemiyorum hatta tepki olarak gündüz kesinlikler tv açmam gerçi bi kişiyle bişi değişmez ama olsun:)

gündüz yayın yapan özelliklede evlilik programı yapan hiç kimseyi izlemiyorum gündüz programlrnı hiç izlemem tv değiştirmeyi bırak tv yi kapatırm gündüz açmam zaten tepki olarak bir kişiyle bişi değişmez ama olsun:)

Geri