Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Twitter Özlü Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Twitter Özlü Sözler arıyorum lütfen bana Twitter Özlü Sözler sunun kızlar bekliyorum güzel özlü twitter sözlerinizi :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Twitter Özlü Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce Özlü Sözler 2012

İngilizce Özlü Sözler 2012

İngilizce Özlü Sözler İngilizce Özlü Kısa Sözler İngilizce Anlamlı Özlü Sözler 2012 İngilizce Özlü Sözler 2012 Be content with your lot ; one cannot be first in everything. Kısmetinize razı olun ; insan her şeyde birinci olamaz. Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm. Başarı bir başarısızlıktan diğerine hevesinizi yitirmeden gidebilmektir. He...
  2. Kısa özlü sözler mevlana

Kısa özlü sözler mevlana

Ekme günü gizlemek toprağa tohumu saçmak günüdür. Devşirme günüyse tohumun bittiği gündür,karşılığını bulma günüdür. Saman çöpü gibi her yelden titrersin. Dağ bile olsan, bir saman çöpüne değmezsin. Üzerinde pek çok meyveler bulunan bir dalı, meyvalar aşağı doğru çeker. Meyvasız bir dalın ucu ise, servi ağacı gibi havada olur. O dağa bir kuş kondu, sonra da uçup gitti. Bak da gör, o...
  3. Nihat Doğan Özlü Sözler

Nihat Doğan Özlü Sözler

nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a) bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine ben sensiz yapamıyorum gültanesinden gültanesine süper sözlere sahiptir. benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı "ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not "ben seni.. çok...
  4. Özlü Twitter Sözleri

Özlü Twitter Sözleri

Özlü Twitter Sözler Twitter Özlü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Twitter sayfasında paylaşacağınız kimi kısa, kimi uzun olan ama kesinlikle özlü olan Twitter özlü sözleri sizlerle paylaşıyoruz :) Bir şey sorduğumda ‘evet’ diyorsun ya hani, ayağına basmak geliyor hemen içimden. Hayal işte, kuruyor insan… Bazen sen bile "vay be !" dersin kendine; tek satırlık...
  5. Facebook Özlü Sözler

Facebook Özlü Sözler

Facebook Özlü Sözler istiyorum sizden şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş