Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Twitterın en ünlü isimleri ve en komikleri

  Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Twitterın en komik ünlüler Twitterın ünlüleri

  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda yine misafir istekleri üzerine, Twitterın en komik ünlülerini listeliyoruz :) Elbette ki Nihat Doğan bu sıralamanın içinde yer alıyor :)


  < Konu Resmi..>
  Twitterda gündelik hayatta başlarından geçen olayları, 140 karaktere sığdırarak anlatmanın tadını çıkaran ve adından en çok söz ettiren ünlü isimler...
  EROL KÖSE
  Erol Köse, ünlülerle ilgili yazdıkları yüzünden en çok öfke duyulan isim. Hakkında açılan hakaret davalarının da ardı arkası kesilmiyor. @drerolkose: Sinem Kobal oyunculuğu, Teoman müziği, paşalar karargahı bıraktı. Hadise'nin de obezite nedeniyle şarkıcılığı bırakması gerekiyor!

  MEHMET ALİ BİRAND
  Mehmet Ali Birand, Twitter'da oldukça özel bilgilerini paylaşarak dikkatleri çekiyor.. @mabirand- 32gun: Sevgili arkadaşlar, ishalim nihayet bitti. Yine de o kadar yorgun düşüyor ki insan, dinlenmeye ihtiyacım var.

  BEKİR COŞKUN
  Yazar Bekir Coşkun'u, kısa sürede 7 bin kişi izlemeye aldı. @bkrcoskn: İlk kez buralara geliyorum. Yeni mahalleye taşınmış gibi... Sağolun komşular...

  CEM YILMAZ
  Hesap açtığı Twitter'da uzun süre hiç tweet yazmayan Cem Yılmaz suskunluğunu, Gani Müjde'nin "Hiç tweet atmayan Cem Yılmaz'ı takip eden 750 bin kişi! Şaka mısınız?" tweet'i üzerine bozmuş, ancak yazdığı tweet'i kısa bir süre sonra silmişti. İşte o tweet: @CMYLMZ: Nasreddin Hoca'ya demişler; 'Hocam, 750 bin takipçin var'. Demiş; 'Banane'. 'Ama seni takip ediyorlar'.

  MELİH GÖKÇEK
  Melih Gökçek; kendisine hakaret edenlere ceza ve tazminat davası açacağını Twitter'dan duyurdu. Ayrıca takipçileriyle birlikte yemekler düzenledi, kendisiyle ilgili açıklamalara cevap verdi. Böylece Twitter'ın en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. @06melihgokcek: Melih Gökçek'in danışmanının notudur: Twitter'ımız limitini doldurduğu için başkanımız selam vermeden ayrılmıştır.

  NİHAT DOĞAN
  'Tek rakibim Erol Köse' diyerek Twitter'da geç de olsa bir hesap açan ünlü şarkıcı Nihat Doğan; ilk tweet'ini canlı yayında atmıştı. İşte o tweet: @nihatdogannn: İtler istiyor diye, atlar ölmez.

  YILMAZ MORGÜL
  Yılmaz Morgül, ilginç tweet'leriyle olay yaratmayı başarıyor. Twitter'da her gün onlarca kişi tarafından 'retweet' edilen Morgül, sözleriyle herkesi eğlendirdi. @YLMZMRGL: Bir insan kendini inşa etmeden üst kata çıkmamalıdır.

  AHMET HAKAN
  Ahmet Hakan, gözünü Ankara Belediye Başkanlığı'na dikerek, başkan olduğu takdirde yapacaklarını duyurmak amacıyla Twitter'ı kullandı. @ahmethc: Şaka yahu şaka... Amma çok Melihçi varmış... Hepsi de amma küfürbazmış. Tamam, aday olmuyorum. Hepsi şakaydı. (Digitalage dergisi)

  ÇIPLAK POZLAR TAKİPÇİ ARTIRDI

  HİLAL CEBECİ
  Hilal Cebeci 'Yok Böyle Dans' programına kırgın olduğunu yazdı. @hilalcebeciii: Onlara kırgınım. Bir daha bu yapım şirketinden gelicek hiçbir projede yer almayacağımı bildiririm.

  DOĞUŞ
  Doğuş, Twitter'da paylaştığı çıplak pozlarla adından sıkça söz ettirdi. Şarkıcı, çektirdiği fotoğrafta çıplak vücudunu bir saksı çiçek ile kapattı.


   
Twitterın en ünlü isimleri ve en komikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. En komik Köy isimleri burdaaaa

  En komik Köy isimleri burdaaaa

  Bu Köyde yasamak istemezdim ben :D Kandıra İlçesi'ndeki güldüren köy isimlerinden bazıları şunlar: 'Hamursuzlar, Ekmekyemezler, Beygirler, Malaklar, Yaramazlar, Budalalar, Civelekler, Cansızlar, Gebeşler, Sofular, Böcekler, Pirceler, Tokaşlar, Yorgalar, Mollalar, Karasakallar, Cicilli, Kanlar, Deliveli, Keçioğlu, Bitikoğlu, Kumarlar, Tekkeşinler, Zurnacılar,...
 2. Nufüs MüDürlüğünden Alınmış En Komik İsimler

  Nufüs MüDürlüğünden Alınmış En Komik İsimler

  nüfusa kayıtlı en komik isimler nüfus müdürlüğü komik isimler nüfusa kayıtlı nüfus müdürlüğüne nüfusta Arkadaşlar bazen isim ve soyisimler birbirini tamamlar ve gülmemek elde degildir.Şimdi bu isimlerden bir kaç tane sizlerle birlikte gerçekten komedi dasn ikilisi hepsi Okşa BIRAK - Ayşe DONSUZ - Kaymak BAL - Rütü DÜZER - Eyüp SAZAN - Çetin CEVİZ - Kurban ETYEMEZ - Keleş KOYUN - Yaprak DÖNER...
 3. sizce türkiye'de en komik ünlü kim!!!!!

  sizce türkiye'de en komik ünlü kim!!!!!

  sizce türkiyede en komik ünlü kim ben biliyorum ama sizde belirleyin bakalım :) :)
 4. Twitterın En Komik Ünlüleri

  Twitterın En Komik Ünlüleri

  Twitterın En Komik Ünlüleri kim hangi ünlüler hilal cebeci panpişi ve nihat doğan kesin var ama diğerleri kimlerdir acaba :DDDD
 5. Fransızların En Ünlü Şarkıcılarının İsimleri

  Fransızların En Ünlü Şarkıcılarının İsimleri

  Fransızların Şarkıcıları Ünlü Ünlü Fransızların Şarkıcıları Sevgili melekler, bu sayfamızda Fransızların ünlü şarkıcıları kimler liste halinde sizlere sunuyoruz... Alizée Anne-Marie David Arletty Bob Azzam Frida Boccara Claire Pichet Dalida Emma Shapplin Léo Ferré France Gall Georges Brassens Gilbert Bécaud Henri Loevenbruck Corinne Hermès Jean Ferrat Serge Lama Enrico Macias Magali...

Sayfayı Paylaş