Tyrese Gibson Müslüman Oldu

  • Konbuyu başlatan SadmiN
  • Başlangıç tarihi
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tyrese Gibson Müslüman Oldu

Hızlı ve Jgkeli oyuncusu Tyrese Gibson Müslüman oldu mu melek kadınlar kulübü forum'da


Sizlere güzel bir haber vermek istiyorum arkadaşlarım. Hani şu Hızlı ve Öfkeli film serilerinde çok konuşan komik tam zenci de değil çikolata renkli bi sanatçı var resmini ekleyeceğim Tyrese Gibson evet arkadlarım bugün sosyal medyara yazılanlara göre kendisi Müslüman olmuş. İslam alemine bir müslüman daha geldi kızlar. Elhamdülillah.


tyrese gibson müslüman oldu.jpg


Dünyadan tanınan yabancılar islamı tam anlamı iyi şekilde yaşıyorlar. En azından görüntüleri bu şekilde arkadaşlarım. Misal mike Tyson vardı geçen Abd de bir restoran müslümanlarla ilgili saçma salak şeyler yazdığında seccadesini alarak adamın mağazasına sermiş ve bi kaç arkadaşı ile orada namaz kılmıştı. Allah sonlarımızı hayır etsin. Maşallah demekten başka ne denilebilir ki kızlar şimdi bir görüntüsünü daha ekleyeyim. Bu arada Tyrese Gibson 2016 yılında camiye giderek merak etmiş ve araştırmaları sonucunda İslam dinini seçmiştir.
tyrese-gibson.jpg


TYRESE GİBSON NASIL MÜSLÜMAN OLMUŞ


Şimdi dediğim gii İslam dinini araştırmış ve daha önceleri kendi İnstagram hesabından @tyrese bir camide dua ederken diz çözmüş bir müslümanı yayınlamıştı kendisi. Tabiki bu paylaşımından sonra takipçileri kendisine " Sen Müslüman mı oldun " diye sorduklarında o zamanlar hala bir hristiyan olduğunu söymeşti fakat. Şimdilerde artık net olarak Müslüman olduğunu ifade etmiş kendileri.
 
H

husnumubarek

Forum Okuru
Ha bu hollywood artistleri olsalar bile söylemezler ki. Söylediklerinde bu film sektörlerinin tamamı hep yahudilerin elinde ona iş vermezler. Tarih bunlarla dolu. Ama oldu ise de tebrik ediyorum Allah Mübarek eylesin :)
 

Benzer İçerikler

Üst