Etiketler:
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    211
    Ödül Puanları:
    63

U Tipi Mutfaklarla Hoş Dekorlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Modern U Tipi Mutfak Dekorları U Tipi Mutfak Dolapları
    2014 U Tipi Mutfak Modelleri

Bayanların en çok önemsedikleri konular arasında yer alan mutfak dekorasyonlarında yoğun talep edilen U tipi mutfak modelleri 2014 sezonunda da sıklıkla tercih edilmektedir. Birbirinden şık U tipi mutfak modellerini aşağıda resim galerime ekleyerek bu mutfak dekorasyonu uygulaması tercihinde bulunarak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızın farkına varmanıza yardımcı olmaya çalıştım. Aşağıdaki resimlere dikkatle bakmanız durumunda U tipi mutfak dolaplarında depolama alanlarının fazla ve tezgahın geniş olduğunun farkındalığını da yaşayabileceksiniz. Birbirinden şık U tipi mutfak dolaplarını görmek için sabırsızlanıyorsanız bir an önce yapı marketlere uğrayıp evinize uygun bir U tipi mutfak dolabı modeli seçebilirsiniz. Özellikle küçük mutfağa sahip iseniz mutfağınız için yapacağınız U tipi mutfak dolabı modeli tercihiniz son derece yerinde bir tercih olacaktır.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

elif21 ve karakuzu bunu beğendi.
  2. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

U TİPİ MUTFAKLARI COK SEVİYORUMMM

U Tipi Mutfaklarla Hoş Dekorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. U Mutfak

U Mutfak

l şeklinde mutfak modelleri u mutfak u şeklinde modelleri tipi U MUTFAK Büyük mekanlarda kolaylıkla uygulanabilen U mutfak modeli, mutfakta rahat ve keyifli bir çalışma ortamı yaratır. Bu modelde oldukça büyük bir mutfak tezgahı bulunur. U şeklinde yerleşimde; lavabo, ocak ve buzdolabı üçlüsü tezgahın üç ayrı noktasına yerleştirilerek mutfakdaki üçgen doğru şekilde kurulmuş ve en fonksiyonel...
  2. Dekorasyon tipiniz nedir?

Dekorasyon tipiniz nedir?

dekorasyon nedir Bakalım sizinkisi neymiş :) En hoşlandığınız renkler neler? a. Sarı, kırmızı, parlak ve canlı renkler. b. Bej ve gri gibi pastel renkler. c. Cesur bordo, mürdüm ve kırmızıların hakim olduğu renkler. Hoşlandığınız kanepe modeli nedir? a. Büyüklükleri farklı, bol yastıklı rahat bir kanepe. b. İşlevsellik ve formun mükemmel birlikteliği. c. Şık ve sade çizgilere sahip; bu...
  3. Hoş dekore edilmiş beyaz mutfak

Hoş dekore edilmiş beyaz mutfak

Beyaz mutfak örnekleri Beyaz mutfak dekorasyonu Beyaz renk dekorasyon bir eve çok yakışıyor. Ama her bayanı olduğu gibi benide temizliği korkutuyor. Ben o yüzden evimde beyaz değil krem rengi dekorasyon örneği kullanabildim. Bu beyaz mutfak örneğini görünce içim gitti ama bende mutfağımı çok seviyorum.
  4. Beyaz ankastre mutfak dekorasyonu çok hoş

Beyaz ankastre mutfak dekorasyonu çok hoş

Beyaz turkuaz mutfak dekorasyonu Ankastre mutfak örnekleri Eğer mutfağınız darsa üzülmeyin. Size dar ama çok hoş dekore edilmiş mutfak dekorasyon örneği paylaşmak istiyoruz. Siz de böyle mekanı ferah gösteren renkler seçerek ankastre mutfak dekorasyonu düzenleyebilirsiniz.
  5. Fuşya Renkli Mutfak Dekorasyonları İle Hoş Ortamlar

Fuşya Renkli Mutfak Dekorasyonları İle Hoş Ortamlar

Fuşya Renkli Mutfaklar Yeni Sezon Fuşya Renkli Mutfak Dolapları Fuşya Renkli Mutfak Masa ve Sandalyeleri Mutfakalarınızda cıvıl cıvıl renkli ortam zenginlikleri yakalamak istiyorsanız fuşya renginden yararlanmaya ne dersiniz? Aşağıya eklediğim mutfak dekorasyonu resimlerini inceledikten sonra fuşya renkli mutfak dekorasyonlarını bir araya getirerek sizlerin bu mutfak dekorasyonları ile ilgili...

Sayfayı Paylaş