1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113

Üç tarafı açık çok şık şömine modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

bu konu;şömine model gurupları,en şık şömine modelleri hakkında bilgi vermektedir.

Şömine diyince benim aklıma gelen ilk şey,loş bir ortam da eşimle birlikte yaptığımız doyumsuz sohbetler geliyor.Ateşin cızırtısı,parlak kıvılcımlar,duygusal konuşmalar,birde şömine kenarına koyduğumuz çaydanlıktan fokurdayan su sesi..Nasıl bir zevktir anlatamam.Şömineler evimizi ısıtmanın yanında ,evlerimize şık bir görünüm kazandırıyor.Mobilya ve evin büyüklüğüne göre bir şömine seçtiğinizde sıcaklıkla şıklığın birleştiği estetik bir görüntü ortaya çıkıyor.Sizler için birbirinden modern,birbirinden şık en son tasarım şömine modelleri ni paylaşıyorum.

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    eve hoş bir hava vermiş süper

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Bir gün evim olursa bunlardan çok istiyorum şöyle başında küçük bir oturma köşesi orda kahve keyfi şahane olur sanırım .. tabi önce evim olmalı :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Evet lavinya eve ayrı bir hava vermiş:)
    Beyaz melek inşallah bir gün istediğin eve kavuşursun.Gerçekten çok zevkli eşimle birlikte bağ evine gitmiştik.Şömineliydi bu kadar lüks olmasada verdiği haz müthişti canım:)

Üç tarafı açık çok şık şömine modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şık Bluz Modelleri

Çok Şık Bluz Modelleri

şık bluz modelleri şık bluzler dikiş bluz modelleri dikiş anne
  2. Çok şık motifli kazak modeli

Çok şık motifli kazak modeli

motifli kazak modelleri motifli kazak örnekleri süveter modelleri Şık ve zarif motifli kazak modelinin yapılışını ve malzemelerini sizler için veriyorum hanımlar=) 4.5 numara şiş, tek kat ip 3x100 gr, Kartopu Yazgülü 83 ilmekle başlayın. 1. sırayı oluşturmak için: 8 ters, 2 düz, 9 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz, 1 ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 9...
  3. Çok Şık Boyunluk Modeli

Çok Şık Boyunluk Modeli

boyunluk modelleri 2011 boyunluk modelleri Kızlar bu boyunluk modeline bayılacaksınız... Benim krem renk bluzumada çok uyar.. şapkamda var... annişin ellerinden öpecek sanırım :)
  4. Çok şık hamak yatak modeli

Çok şık hamak yatak modeli

Hamak yatak modelleri Yatak tasarımları Yazlık bir evim olursa bu yatağı yatak odamda kullanabilirim. Havada asılı kalarak bu hamak yatak modelinde uyumak ayrı bir keyif olsa gerek. Gerçi ben yazlık ev değil yazlık karavan istiyorum ama olsun:)
  5. Çok Şık Üç Boyutlu Duvar Kağıtları

Çok Şık Üç Boyutlu Duvar Kağıtları

üç boyutlu duvar kağıtları üç boyutlu duvar kağıdı modelleri manzaralı üç boyutlu duvar kağıtları Mekanlarınızın içinde tercih ettiğiniz mobilyalar aksesuarlar kadar duvarlarınızın dekorasyonu da büyük önem taşımaktadır. Duvarlarınızın yansıttığı enerji ile bütünleşen eşyalarınızın ne şekilde enerji katacağını kolaylıkla fark edebilirsiniz. Peki sizlere şimdi üç boyutlu duvar kağıtlarını...

Sayfayı Paylaş