Üçlü ve Dörtlü ranza modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Üçlü ve Dörtlü ranza modelleri
ranza modelleri, üçlü ranza modelleri, dörtlü ranza modelleri, dörtlü ranza tasarımları ile sizlerleyiz.

Dar ve küçük alanlara çözüm getiren ranza modelleri, günümüz de oldukça farklı ve modern tasarımları ile beğeni kazanıyor. Kalabalık ailelerin, birden fazla çocuk sahibi olanların, yazlıkçıların, yaylacıların ve öğrenci evlerinin kullanışlı bir yatağı olan ranzalar, son yıllarda üçlü ve dörtlü yatak seçenekleri ile oldukça cazip bir hale geldi.

Odanın ölçülerine göre genellikle özel tasarım olarak uygulanan bu çoklu ranza modelleri ile artık ayrı bir çocuk odasına sahip olmayan ama çocuğu fazla olan ailelere çözüm seçeneği getiriyor.

Aynı odada üç ve dört çocuğun aynı anda yatmasını sağlayan bu ranza modelleri ve fonksiyonel oda mobilyaları ile geniş olmayan odalarda bile geniş bir yaşam alanı oluşuyor.

Sizler için dar alanları daha kullanışlı bir hale getirecek olan üçlü ve dörtlü ranza modellerinden oluşan görsel örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz.

Siz de eğer beğendiğiniz model varsa işine güvendiğiniz bir mobilyacıya odanızın ölçülerine göre ranza modelini yaptırabilirsiniz. Erkek ve kız çocuklar için değişik renk ve tasarımlardan oluşan çoklu ranzalar sizlerle;

4-kişilik-modern-ranza-modeli-4.219-tl.JPG
4lu-ranza-modelleri-3.JPG
4lu-ranza-modelleri-6.JPG
4lu-ranza-modelleri-10-600x338.JPG
4-lü-ranza-2.JPG
4-lü-ranza-6.JPG
15-cool-bunk-bed-designs-for-four-kids-13.JPG
dortlu-ranza-modelleri-7kucluranza.com-41-800x570.JPG
Farkli-Ranza-Modelleri.JPG
modern-ranza-tasarimlarina-bir-ornek-8.JPG
yerden-tasarruf-saglayan-farkli-ranza-tasarimlari-7.JPG
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
İnsanın çocuk olası geliyor. Bu ranza modelleri çok güzel. Birden fazla çocuğu olanlar için çok ideal ve fonksiyonel. Bütün modellere bayıldım .Paylaşım için teşekkürler adminim.
 

liya

Üye
Üye
dar alanlar için çok kullanışlı ranzalar hoşuma gitti açıkcası.. birden fazla çocuk sahibi olanlar her çocuğa özel bir oda imkanı veremiyorlar ama böyle üçlü dörtlü ranzalar ile olaya çözüm getirebilirler
 
Üst