Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim?
biletimi internetten aldım çıktısını alabilir miyim,uçak biletimin çıktısını nerden alabilirim,uçuş biletimi netten aldım yazdırabilir miyim,uçak biletimi internetten aldım check-in nasıl yaptıracağım,uçuş için check-in nasıl yapılır,uçuş biletini internetten alanlar nerde check-in yaptırırlar,

boardingcard_mavi.jpg

Online check-in yapan elektronik biletli yolcular, Online biniş kartı hizmetine açık olan havalimanlarına gitmeden önce biniş kartlarının (“.pdf” formatında) A4 büyüklüğünde çıktısını alabilirler.

• Online biniş kartını üretmiş olan yolculara koltuk değiştirme seçeneği sunulmamaktadır.
  • Çıktısını aldıkları biniş kartını kaybeden yolcular, koltuk numaralarını değiştirmemek şartıyla biniş kartlarını tekrar bastırabilir ya da kontuarlardan tekrar talep edebilirler.
  • Bagajları bulunmayan yolcular, kontuara uğramadan bastırdıkları biniş kartlarıyla doğrudan uçuş kapısına gidebilirler.
  • Bagajlı yolcularım ise bagajlarını kontuara teslim ettikten sonra uçuş kapısına gidebilirler (Kontuar kapanış saatleri dış hatlar için uçuşun tarifeli saatinden 60 dakika önce, iç hatlar için ise 45 dakika öncedir.).
  • Biniş kartlarının İnternet’ten çıktısı alınmış olan orijinali haricindeki; faks, fotokopi ve benzer kopyaları kesinlikle kabul edilmemektedir.
  • Uçağın kalkış saatinden 15 dakika önce kapıya müracaat etmeyen yolcular, biniş kartları internetten üretilmiş olsa dahi, prosedür gereği uçağa kabul edilmeyeceklerdir.

Geri