ucuz fiyata hamile giyimi arayan arkadaşlar buraya bakmadan geçmesin

rabiataser

Yeni Üye
Üye
ucuz fiyata hamile giyimi arayan arkadaşlar buraya bakmadan geçmesin
anadolu yakası hamile giyim hamile taytı mothercare kıyafetleri ucuz pantolonu ucuz pantolonları
Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar,

Öncelikle inşallah sizlerde benim gibi 9 aylık yorucu bir süreden sonra sağlıklı ve mutlu bebeklere sahip olursunuz bizim balımız Furkanımız 21 aylık oldu zaman nasıl geçti anlamadık ama o bebeğinizi elinize aldığınız andan itibaren herşeye değermiş diyeceksiniz.

Bu arada ben geçen kıştan beri ggidiyor ve shbnden adlı sitede bebek ve anne ürünleri satışı yapıyordum yaklaşık 2 aydır istanbul dışında idim ve geçen hafta geri döndük evimize ve elimde son kalan sınırlı adette mothercare marka sıfır+etiketli ve mağaza fiyatının çok altında kot ve kumaş hamile pantolonu ve taytı ayrıca hamile külodu ve de emzirme sütyeni ile birkaç adet hamile bluzu mevcuttur. İstanbul anadolu yakası kozyatağı semtinde ikamet eden arkadaşlar gelip elden ürünleri görebilir ve satın alabilir hemde bizim Furkan bebeğimizle ile tanışır :O))

Ya da İstanbul dışındaki arkadaşlara PTT kargo aracılığı ile hesaplı bir şekilde ürünleri ev adresinize yollayabilirim
veya son olarak taksitle almak isterseniz gg adlı siteden size özel satışa sunabilirim.

Daha detaylı bilgi almak isteyenlere özelime mesaj atarsa ürünlerin resimlerini ve fiyatlarını email adresinize gönderebilirim arkadaşlar bu arada şu an için elimde çok az kıyafet kaldı ve fiyatları şu şekilde :

Mothercare hamile kot ve kumaş pantolonu – 11 adet – adet fiyatı 15 tl mağaza fiyatının 4te biri fiyattan veriyorum.

Mothercare hamile taytı - 3 adet – adet fiyatı 10 tl mağaza fiyatının 4te biri fiyattan veriyorum.

Mothercare hamile penye bluzu - 5 adet – adet fiyatı 10 tl mağaza fiyatının 4te biri fiyattan veriyorum.

Mothercare hamilekülodu - 12 adet – adet fiyatı 8 tl mağaza fiyatının 4te biri fiyattan veriyorum.

Mothercare bebek emzirme sütyeni 2li – 10 adet – 2 adet fiyatı 12 tl mağaza fiyatının 4te biri fiyattan veriyorum.

Hepinize sağlık dolu bir gebelik süreci geçirmenizi ve sağlıklı bir doğum geçirmenizi temenni ederim.

Sevgi dolu kalın ....
Rabia

hamile kıyafetleri için

merhaba, benim acil hamile kıyafetlerine ihtiyacım var sizin satışınızı yaptığınız ürünleri okudum ama resimlerini görmeden karar veremem kesinlikle. normalde denemeden bile almak istemem ama mecburum, durumum müsait değil :( resimlerini nasıl görebilirim acaba bu ürünlerin? acil cevabınızı bekliyorum..

Sevgili Rabia,

Merhaba Ben İzmirden Arzu.3,5 Aylık hamileyim ve artık yeni pantolonlara ihtiyacım var.elinde hala mevcut ise resimlerini yollarmısın? :)

merhaba adres??

Merhaba rabi hanim guzel hosda adresinizi vermemisiniz ve nasil bulacagiz orasini?
Anadolucocu@hotmail magaza adresini bildirirseniz

Geri