üçüzlerine hamile olan bir annenin resim günlüğü

Cevap: üçüzlerine hamile olan bir annenin resim günlüğü

arkadaşlar yorumalr için teşşekürlerr yorumn yazan ellerinize sağlıkkkkkkk:d050:

ay kıyamam ya göbeği çok fena olmuş

Anne karnının bu kadar yıpranmış olduğunu ilk defa görüyorum. sanmıyorum böle olsun bi foto hilesi olabilirmi acaba die düşündüm.. bende patlıcak gibiydim ama şimdi bi çizik bile yok... Bu yapıylada alakalı sanırım. Kadın için çok korkunç bi durum. sanırım böle olucağını bile bile kimse yapmaz üç çocuk birden. birer birer yapmak lazım benceee :::)))

haklısın tatlım ama şans meselesi:)rabbimin bilceği iş:)teşşekürler yorum için

offff yaaaaaa :( :( :( Bu gerçek olamazz.. düşmanıma bile vermesiin yaaaa..
Korktum birdennn yaaaa!!!!
bizim ailede ve eşimin ailesinde çoklu gebelikler varrr... benim annemde ananemde amcacocuklarım birtane teyzemde kuzenimde var.. eşiminde annesinde ananesinde felan var... puff yaaaaaa:(
Çok fena olmuşşşşş yaaaaa... aamaaaaa fırtınaya katılıyorum haticeye değil neticeye bakmak lazım.. maşallahh çok şeker bebekler dunyaya gelmiş....

Korkma tatlım her annenin başına gelebilecek bir durum:D:DEvet haticeye değil neticeye bakacaksın:ehi:demi fırtına:D:D:Dsağol tatlım:)

helal olsun valla ;ama bebisler cok guzel herseye degerler diye dusunuyorum.ben ikizlere hamileyken buna yakin karnim vardi ama sukurler olsun dogum sonrasi bu hale gelmedi goruntu cok igrenc yazik kadina

Geri