uff ilgisiz we kıskanmıoo

Kıskanması için şans ver ona :) Fazla sevgini gösterme ve çok iligili olma ki korksun o ilgilensin. İki taraftan biri ilgili ise ki, bu biri kadın ise şayet, erkek ilgisizleşiyor, ilgi gösterme zahmetinde bulunmuyor, bu onların bilinçli yaptığı birşey değil hamurları böyle bu mahlukların ne diyim :D:D

İligisiz ve kıskanmıot ise sevgini çok gösterme ve sende bir süre ilgilenme, seven erkek bu duruma karşı koymaaz ve gereken adımı atar :)

Dilerim ki, karşılıklı aşkla kalır ve aşkla yaşlanırsın :)

Sevgilerimle...

RüYaM

kadınlardan korkulur taktik süper hahaha

IvIuTLuLuK teşekkür ederim yorumun için we hoşbuldum
işte insanın kafasını karıştıran nokta bu ilgisizse nasıl sewio sewiorsa neden ilgilenmio e sewmiorsa neden bitirmio :S :S

IvIuTLuLuK teşekkür ederim yorumun için we hoşbuldum
işte insanın kafasını karıştıran nokta bu ilgisizse nasıl sewio sewiorsa neden ilgilenmio e sewmiorsa neden bitirmio :S :S

lütfen yanlış anlamayın fikrimi yazıyorum,bence sevmiyo olabilir,ama ilişkiyi yaşayan sizsiniz ve seviyor diyorsanız da bişey diyemem.ayrı şehirlerde olduğunuzu yazmışsınız bana kalırsa o yüzden ayrılmayı düşünmüyor olabilir,yazdığım gibi biraraya geldiğinizde iyice bi anlamaya çalışın.hareketlerinden falan anlarsınız ne düşündüğünü.

Valla öncelikle her erkek kıskanmaz bunu göstermez.Bence eğer seni sevmiyorsa zaten bitirirdi değil mi?zamanla düzeliceğine inanıyorum tatlım

Canım ilgisizliği aranızdaki mesafeden oluyo olabilir sonuçta ayrı yerlerdesiniz :) ne kadar da olsa araya mesafe girdimi ister istemez bi soğukluk oluyo :)sen canını sıkma tatlım umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer:)

ya ben anlamam daha küçügüm ama olsun sana güveniyomuş işte bu iyi degilmi hem kıskanç erkek çok zor ve çekilmez olmazmı benmi yanlış biliyorum

Geri