gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur arslan-satılık aşk

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Deniz gözleri Ebrulu bakışlı
    Sevdayı kendine esir eden
    Omuzu şallı kız.
    Söyle! Aşkını kaça sattın?
    Kaç kere görücüye çıktı
    Uzun saçların
    Kaç pazarlığa teslim oldun
    Söyle
    Kaç kere gerçekten aşık oldun
    Zaten herşey para olmuş

Ve para pul Bir de sen aşkı satsan ne yazar.
    Çünkü para
    En kral delikanlıyı bile bozar

uğur arslan-satılık aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-yıldız gözlüm

uğur arslan-yıldız gözlüm

Bu kez anlından öpüyorum Gidiyorum iki gözüm Neden diye sormazsın biliyorum Seni bu yüzden seviyorum Gece uyurken açık olmasın üstün Ayaza meydan okuma kalın giyin Kendi gider hatırası kalır Evladiyelik değil aşk dediğin Kirli sakallarımı sevdiğin günden beri Hasat mevsimi gelmedi yüzüme Ayrılık ensemizden hiç inmedi Ellerimse başka ele değmedi Sana benden yalan yok bilirsin Anlım açık gül...
  2. uğur arslan-karagümrük yanıyor

uğur arslan-karagümrük yanıyor

Aslında işin aslı şöyle hakim bey Aslı'yı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı Aslı birgün benim nacizane kaptan şoförlüğünü yaptığım 56 Chevrolet taksiye biniyor ve "Karagümrük'e" diyor bana Karagümrük o dakika gönlümün başkenti, başımın tacı, ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz, yolculuk esnasında en ufak bir rahatsızlık ya da edepsizlik etmiyorum. Yalnız indiği evi, yolu,...
  3. uğur arslan-günahsız aşk

uğur arslan-günahsız aşk

Zamansız gözlerini ufka dikişin var ya Beni benden edişin Hesap vermeden Sormadan Söylemeden sevişin Buğulu gözlerinde Bakışların beni bırakır gider ya Sadece Sadece sen yokken kendime gelişim Umulmadık bir yerinde hayatın Ciğerlerini söküp atarcasına Kalbindekileri haykıracakmış gibi Karşımda duruşun Ve bir kelime bile etmeden Çekip gidişin Ve susuşun var ya... Şakağıma...
  4. uğur arslan-altın hızma

uğur arslan-altın hızma

kavga ayakta güzel altın hızma notaları altın hızma nota aşk yürekte güzel dua dudakta altin hizma mulayim seni haktan dileyim yaz gunu temmuzda sen terle ben sileyim yildiz bir gokte guzel birde ayrilikta ay bir yildizla guzel birde bayrakta dusman pusuda guzel dost yanimda kan damarda guzel intikam yakinda ask yurekte guzel dua dudakta kavga ayakta guzel olum yatakta cay bardakta su irmakta...
  5. Uğur Arslan hayatı

Uğur Arslan hayatı

uğur arslan nereli uğur arslan evlimi songül karlı kaç doğumlu songül karlı evlendimi kaç yaşında uğur arslan hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, aslen nereli, kaç yaşında, hakkında bilgiler "Kara gümrük yanıyor" diyen Uğur Arslan, şimdiler de "Su Gibi" adlı evlendirme programında Songül Karlı ile birlikte sunuculuk yapıyor Melek'lerim. Ugur Arslan kimdir, Ugur...

Sayfayı Paylaş