Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur arslan-satılık aşk

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Deniz gözleri Ebrulu bakışlı
    Sevdayı kendine esir eden
    Omuzu şallı kız.
    Söyle! Aşkını kaça sattın?
    Kaç kere görücüye çıktı
    Uzun saçların
    Kaç pazarlığa teslim oldun
    Söyle
    Kaç kere gerçekten aşık oldun
    Zaten herşey para olmuş
    Ve para pul
    Bir de sen aşkı satsan ne yazar.
    Çünkü para
    En kral delikanlıyı bile bozar

uğur arslan-satılık aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-urfalı

uğur arslan-urfalı

urfanın etrafı dumanlı dağlar yüreğim yanıyor aney içerim ağlar urfanın etrafı dumanlı dağlar o dumanlar içimi kaplar gezme ceylan bu dağlarda seni vururlar seni vuran kurşun benim yüreğim dağlar ve sevdam karalar bağlar urfalı ayağı kabaralı kunduralı benim sevdiğim başkasının gelini bu değildir sevdamın bedeli ağa kızı paşa kızı beni hor mu görürsün kır atının üstünde gurbete...
  2. uğur arslan-son hıçkırık

uğur arslan-son hıçkırık

ilk mektup tadinda yazilmali bir askin son satirlari sana ilk mektubum saydim belki seni cok özleyeceğim ama bil ki seni hep cok sevdim ve herzaman sevecegim seni çok seviyorum herzaman sevecegim bin kalbim olsa sana hepsini verecegim bir gun kaparsak gozlerimizi son hiçkirik göklerde bulusturacak bizi sana bu kez okeyden çaldigimiz taslari degil yüzünün kiblesine okuyamadigim dualari...
  3. uğur arslan-günahsız aşk

uğur arslan-günahsız aşk

Zamansız gözlerini ufka dikişin var ya Beni benden edişin Hesap vermeden Sormadan Söylemeden sevişin Buğulu gözlerinde Bakışların beni bırakır gider ya Sadece Sadece sen yokken kendime gelişim Umulmadık bir yerinde hayatın Ciğerlerini söküp atarcasına Kalbindekileri haykıracakmış gibi Karşımda duruşun Ve bir kelime bile etmeden Çekip gidişin Ve susuşun var ya... Şakağıma...
  4. uğur arslan-er mektubu

uğur arslan-er mektubu

O elinde tuttuğun zarf Bir ihanet anında örülmüştür Ve zarfın içindeki kağıt ER mektubudur görülmüştür Doğum günüm bu gün 3 Aralık Ve şafak karanlık Bu mektubu sana yazıyorum anne Dün sevdiğimle ayrıldık Son mektubuymuş bana yazdığı Bir daha yazmayacakmış Demek sevda ayrılığa bir ay dayanırmış Ve asker ocağında terkedilmek de varmış Bu mektubu sana yazıyorum anne Bu gün doğum...
  5. uğur arslan-aziz yarim

uğur arslan-aziz yarim

Aziz diyar El aziz Madenin gülü kokmuyor sensiz Hala haritanın sağ köşesindeyiz Her defasında sensiz her defasında sana dertliyiz Aziz yarim sanki ben hala 25 sen hala 18 Değişen hiçbir şey yok bak bizde Telvelerin kabardığı diplerde Eşrefin oturduğu mahalledeyiz Öyle bir özlemişiz ki seni Artık dönsen de olur dönmesen de Biz her daim yine sana sitemli yine sana hasret gideriz Aziz yar sen bir...

Sayfayı Paylaş