Uğur Böcekli Çocuk Beresi Yapılışı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
#1
Uğur Böcekli Çocuk Beresi Yapılışı
bu konu açıklamalı çocuk beresi yapılışına yer vermektedir. Evet sevgili hünerli hanımlar, eğer küçük çocuğunuz varsa yada bir yeğeniniz belkide çok sevdiğiniz bir komşunuzun çoçuğu için örgü hediyelik model arayışına girdiyseniz sizlere şekermi şeker çok şirin uğur böcekli örgü çocuk şapkası modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Eminiz ki bu uğur böcekli örgü bere modeline hiçbir çocuk hayır diyemiyecek:)

7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin. Burada amaç bombe vermeden devam etmek. Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak. Gerekli büyüklük aşağı yukarı bir çay fincanı tabağı büyüklüğü kadar olacak. Yani pasta tabağından daha küçük olmalı.

Bu büyüklüğe eriştiğimizde her sırayı örerek devam edeceğiz. Artma işlemi yok. Her tur sık diş yaparak taaa ki alnımıza gelene dek. Bere anlımıza geldiğinde gene arttırımlar başlıyor. İlk sırada 3 sık diş yapın. 1 kez çift batın. Böylece çapkanın etrafını bir tur dönün.
2. sırada 5 sık diş yapın. 1 kez çift batın. Gene şapkanın etrafını dönün. Bu sistemle şapkayı başınıza geçire geçire boyunu ayarlayabilisiniz. Modelde 9 sıra saydım ama bu kişiye göre değişen bir olay. Herkes kendi başına ( çocuğunun ) göre ölçüp yapabilir. Bittiğinde ipi koparın. Süslemeleri yapalım. kelebek modelinde siper kısmı aşağı doğru çiçekli modelde yukarı doğru bükeceğiz. birde çiçek modelinde kiprikli tığ işi ile ucunu süsleyeceğiz. 

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
#3
Benim kızım uğur böcekli herşeye bayılıyor kesinlikle bu uğurböcekli berelerden onada yapmam lazım geçenlerde çok şirin bir çok istediği uğurböceği kostümünü aldım bu berede onu tamamlayacak şık bir aksesuar olarak yer alacak sabahları okula giderken soğuk havalarda çok kullanışlı olan bere modellerini çocuklarımızdan eksik etmeyelim güzel anneler;)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

 
  uğur böcekli bebek şapka modeli hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Güllerin Savaşı Taner (Uğur Kurul) Kimdir ? Güllerin Savaşı Taner (Uğur Kurul) Kimdir ?
49750 Uğur Kurul 23.05.1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Uğur Kurul boyu 1.83 m. kilosu 70 kg. Gelişim Üniversitesi’nde okumaktadır. Gillete katalog çekimi, Eti Wanted, Digitürk, Ülker Çokonat, Genç Turkcell...
Kim Kimdir ? 0
Karadayı Seyis(Uğur Aslan) Boyu Kilosu Yaşı Karadayı Seyis(Uğur Aslan) Boyu Kilosu Yaşı
karadayı seyis kimdir, karadayı seyisin boyu, karadayı seyisin kilosu, uğur aslan kimdir, karadayı seyisin gerçek ismi Atv ekranlarının sevilen dizisi karadayıda yeraltı dünyasının ünlü kabadayılarından birini canlandıran dizide ki lakabı...
Karadayı 0
Uğur böcekli Bebek beresi Uğur böcekli Bebek beresi
Çok şirin bir bebek beresi uğur böcüğüde harika durmuş.:) ...
Bebek Örgüleri 3
uğur böcekli bileklikler:) uğur böcekli bileklikler:)
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 11
uğur böcekli bebek şapka modeli uğur böcekli bebek şapka modeli
bebek şapka modelleri uğur böcekli şapka uğur böcekli bebek yeleği ugur yelek modeli...
Bebek Örgüleri 0

Benzer Konular