1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama)

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Dilini kana bulama Sus da öldür beni n'olur Gönlünün darağacına
    As da öldür beni n'olur

Dolaştır donan kanımı
    Ruhun ile yak canımı
    Körükleyip yangınımı
    Es de öldür beni n'olur

Sevdam nasip alacaksa
    Hasret yetim kalacaksa
    Sonu vuslat olacaksa
    Küs de öldür beni n'olur

Hasretinle yana yana
    Ömrü tükettim uğruna
    Bir taş misali bağrına
    Bas da öldür beni n'olur

uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-be dostum

uğur ışılak-be dostum

Gönül tecelligah olduktan sonra Göze ne gerek var göze be dostum Sükut lehçesini bildikten sonra Söze ne gerek var söze be dostum Aradığın sende düşme telaşa Güvenip aldanma toprağa taşa Beytullah hüzündür arama boşa İze ne gerek var ize be dostum Eğer tutmamışsa aşkın mayası Cezbeylemez gözlerinin elası Haka yönelmişse gönül aynası Yüze ne gerek var yüze be dostum Can pervane olsun, dönsün...
  2. uğur ışılak-canın olayım

uğur ışılak-canın olayım

bende sevda yarası derdin dermanı sende bende bahtın karası aşkın fermanı sende neyim var ise aldın meçhul bir derde saldın varım yoğum sen oldun artık can yok bedende var ise bu can yoluna kurban hazırım her an gel de sana geleyim yar ol de senin olayım yar sende beni bulayım yar canın olayım
  3. uğur ışılak-büyükler bilir

uğur ışılak-büyükler bilir

Yalan dolan ile devran sürmeyi, Biz ne bilek begim böyükler bilir! Milletin başına çorap örmeyi, Biz ne bilek begim böyükler bilir! Rüşvet almak rüşvet vermek nasıl şey? Hazineden para çalmak nasıl şey? Terlemeden zengin olmak nasıl şey? Biz ne bilek begim böyükler bilir! Erken palazlanıp erken ötmeyi, Değirmenler kurup baş öğütmeyi, Hele meydan meydan adam gütmeyi, Biz ne bilek begim böyükler...
  4. uğur ışılak-anadolu doluyum

uğur ışılak-anadolu doluyum

Ben çöller fırtınası Ben anaların yası Ben tarihlerin yoluyum Vurulmuş saldırmışım Düşeni kaldırmışım Gariplerin sağ koluyum Türkü söyler dillerim Nasırlıdır ellerim Ben söğütlerin dalıyım Ben gönüller bekçisi Dertlerin emekçisi Ben Anadolu doluyum Ben dünlerin yarını Köroğlu'nun torunu Ben Çamlıbel, ben Bolu'yum Yüreğim çatalcadır Bakışım kartalcadır Ufuklara sevdalıyım...
  5. Irak'ta askerlik sırası kana bulandı: 35 ölü

Irak'ta askerlik sırası kana bulandı: 35 ölü

Irak'ta El Kaide'nin kalesi Bakuba'nın doğusunda bir asker alma merkezine yönelik iki intihar saldırısı düzenlendi. Saldırı sonrası ortalık kan gölüne dönerken ilk belirlemelere göre 35 kişi öldü, 50 kişi de yaralandı. Emniyetten bir yetkili, saldırının Bakuba'nın doğusunda bulunan Irak ordusuna ait "Saad" asker alma merkezinde iki intihar komandosu tarafından düzenlendiğini söyledi....

Sayfayı Paylaş