Ultrasonda görünmeyen gebelik olur mu

S

Selinsss

Forum Okuru
Ultrasonda görünmeyen gebelik olur mu
Benim bir sorum olucaktı bundan 6 ay önce sürtünmeli bir ilişki yaşadım iç çamaşırı vardı bende bosalma oldu ama erkek arkadaşımda olmadı ondan sonra olmam gereken günde adetimi oldum ama ondan sonra adetlerim hep düzensiz oldu adetimin rengi değişti miktarı azaldı bu 6 ay içinde 7 kere beta hcg yaptırdım 6 kere krından ultrason 3 kere vajinal ultrason yaptırdım sonuç hep negatif ama karnım büyüdü rahmim büyüdü ve genişledi sık idrara çıkıyorum akıntım çok göğsümden süt geliyor vajinama oarmagımı soktum beyaz sarımsı krem gibi bi akıntım vardı yoğun bir şekilde kızlar bu neyin nesi kanda çıkmayan her iki ultrasonda da gözükmeyen gebelik olur mu allah askına bir yol gösterin gebelik yoksa bu karnımda hissettiğim hareketler ne oluyor bu akıntım neden çoğaldı

Selamlar evet bi bebeğiniz var ama beyninizde :) Yahu böyle gebelik olur mu bu mümkün mü siz hamile değilsiniz kafayı yemeyin bu mümkğn değil anlattıklarınıza baktığımızda

Selamlar evet bi bebeğiniz var ama beyninizde :) Yahu böyle gebelik olur mu bu mümkün mü siz hamile değilsiniz kafayı yemeyin bu mümkğn değil anlattıklarınıza baktığımızda
İnternete ne yazarsam yazıyım hep hamileliği işaret gösteriyor artık kafayı yemek üzereyim bu kremsi kokusuz beyaz sarımsı akıntı nişan denilen birseymiş bende parmağımı hafif sokunca pembemsi kan geldi o akıntıyla beraber kalın bi dokusu var aynı krem gibi bunca şey psikolojik olabilir mi

Birde sizin bu sayfanız da gizli gebelik okudum böyle bir gebelik yasıyor olabilir miyim

Bakın öncelikle şurada anlaşalım eğer sizde hamilelik olsaydı yaptırdığımız teste %100 çıkardı Beta hcg testlerinin yanılma payı sıfırdır. Dolayısıyla yaptıklarınızla düşüncelerinizle artık siz olayı kendinize eziyet aşamasına getirmişsiniz sizinki gibi bir hamileliği tıp literatüründe hiçbir şekilde kimse görmemiştir sizin olayınız tamamen psikolojiktir siz kendinizi psikolojik olarak hamile zannediyorsunuz ama bu mümkün değil

Bakın öncelikle şurada anlaşalım eğer sizde hamilelik olsaydı yaptırdığımız teste %100 çıkardı Beta hcg testlerinin yanılma payı sıfırdır. Dolayısıyla yaptıklarınızla düşüncelerinizle artık siz olayı kendinize eziyet aşamasına getirmişsiniz sizinki gibi bir hamileliği tıp literatüründe hiçbir şekilde kimse görmemiştir sizin olayınız tamamen psikolojiktir siz kendinizi psikolojik olarak hamile zannediyorsunuz ama bu mümkün değil
Çok haklısınız ama burada da gizli gebelik diye birsey okudum nolur kusuruma bakmayın gizli gebelik kanda da ultrason da da cıkmıyormus bunca belirti acaba dedim buna mı işaret sizde ne olur kusuruma bakmayın artık kafayı yeme aşamasındayım o yüzden bu kadar sordum

Çok haklısınız ama burada da gizli gebelik diye birsey okudum nolur kusuruma bakmayın gizli gebelik kanda da ultrason da da cıkmıyormus bunca belirti acaba dedim buna mı işaret sizde ne olur kusuruma bakmayın artık kafayı yeme aşamasındayım o yüzden bu kadar sordum
Kusura bakmayın yine yazdım ama cevap vermediniz sizin bu forumda da gizli gebelik anlatılıyor o yüzden merak ettim

Geri