1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Uludag Buyuk Hotel

  Konu, 'Kış Otelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Adres : Uludag Birinci Gelisim Bolgesi, No:46 1600 Uludag / Bursa / Turkey Konum : Şehir Merkezi

  [​IMG]
  [​IMG]


  Otel Bilgisi Tuğracan Otelcilik ve Turizm Limited Şirketi adıyla faaliyetlerine başlayan firma, ilk olarak Uludağ Büyük Otel'in işletmeciliğini üstlenmiştir. Çalışmalarını titizlikle sürdüren firma, Uludağ Büyük Otel'e yeni bir yüz, yeni bir anlayış katmak amacı ile ilk önce oteli yeniden inşaa etmiştir. Dinamik bir ekiple günümüzün son teknolojisi ile siz misafirlerini ağırlamaya başlamıştır. Sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak arttacağını düşünen firma, misafirlerinin memnuniyetini ilk öncelik olarak belirlemiştir.

  Otel Özellikleri
  • Otelin retoran ve bar bölümü 400 kişilik olup, kapalı alanda hizmet vermektedir. Ayrica Sucuk Evi de mevcuttur.
  • Bar mevcut olup ayrıca otel için de disco da vardır.

  Otel Olanakları

  [​IMG] Fitnes
  [​IMG] Çocuk Parkı

  [​IMG] Toplam Restaurant
  [​IMG] Toplam Bar
   
Uludag Buyuk Hotel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sen buyuktun buyuk sehrin insaniydin

  Sen buyuktun buyuk sehrin insaniydin

  Sen buyuktun buyuk sehrin insaniydin sana buyuk kocaman sozler etmem gerekliydi ama hicbirini edemedim... Dedim ya seni seviyorum! seni sevmeme neden olan birsey var, birsey var bilmiyorum..
 2. yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

  yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

  bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir aşk için yapılan çılgınlıklar yapılan çılgınlıklar hayatta sevgili için bugüne kadar yağtığınız en buyuk çılgınlık nedır?
 3. Kervansaray Uludag Hotel

  Kervansaray Uludag Hotel

  Adres : Oteller 1.Gelisim Bolgesi / Konum : Within City Otel Bilgisi Kervansaray Uludağ Oteli 10.000m2 alan üzerine 1979 yılında kurulmuş, Uludağ’ın en gözde otelidir. Vermiş olunan hizmet kalitesinin kanıtlanmış olması, oteli vazgeçilmez kılmaktadır. Otel Özellikleri Tüm odalar dağ manzaralıdır. Herkesin damak...
 4. dünyanın en buyuk çölleri

  dünyanın en buyuk çölleri

  dünyadaki çöller ve yerleri dünyadaki çöllerin yerleri çöller haritası haritası dünya haritasında Çöl Alm. Wüste (f), Fr. Déserf (m), İng. Desert. Bitki örtüsünün hiç bulunmadığı veya çok seyrek olduğu geniş arazi. Çöl terimi, daha çok kurak yerler için kullanılan bir terimdir. Çöller, kumlu ve susuz araziler halindedir. Yeryüzünde, bulunduğu yerlerde geniş alanları kaplamaktadırlar. Çöller,...

Sayfayı Paylaş