Ulusoy'a Şikayet

Türkiye burası her an herşey olabilir !

Suç bizde ki bunu bile bile insanlardan yardım umuyoruz.. artık insanlık öldü denebilecek kadar azaldı maalesef...

Ben bu olaya tamamı ile inanıyorum bu otobüs firması ile benim babamında başı belaya girmişti gerçi farklı bir sebebten ama olsun girdi mi girdi..

Babamın arabaya arkadan paldür küldür çarpıyor birde bahane bulup şirketini arıyor ve kocaa şirket olduğu için hiç zarar almadan olaydan yırtabiliyor. suçlumu lazım beyfendi buyurun önden diyebilcek kadar da kendini haklı görüyor.. ee ne denebilir böyle bir durumda ..

Adalet yokki insanlık yokki nereye gidiyoruz bakalım görüces..
insan hayatı bile bu kadar basitleşebilirsa, çaresiz olduğu bilinirken salla ya banene denebiliyorsa... bizi aşıyor birşey yapamıyoruz.

muhafakar ayıplar

İyi akşamlar öncelikle bu yazımı yazma sebebim yıllardır ulusoy müşterisi olarak gördüğüm ilgi ve alakadan memnunum ama taki 20.04.2012
Günü giresundan trabzona gitmek istediğim gün Giresun şubenizdeki ulusoy derya yazane personelinin yaptığı saygısızlıkla derinden üzüldüm rezerve yaptırmak için aradığım yazaneyi ve gördüğüm kötü muameleyi, ardından yazana önünde münakaşamızdan dolayı hakkımı aramak için ne kadar hukuki yollar varsa arayacağım bu yazane artı değil eksi dir ulusoy gibi köklü bir firma için ismini öğrendiğim Bülent isimli şahıstan ve servis şoförünün yazaneye gelen bayanlara dikkatli ve utandırıcı bakışlarını fark etmeyen yoktur bu konuyla ilgili şıkayet olmamıştır. Eğer olsaydı bub şahıslar ulusoy çatısı altında barındırılmazdı ben bu yazaneye eşimi dostumu kızımı kardeşimi buraya yönlerdiriyorum öyleki benim aileme de aynı gözle bakıyor olcak bukonunun takipcisi olduğumu da bilmenizi ve konuyu ilginize sunmayı görev bilip gereğinin yapılmasını arz ederim.

Tekin toğanç

ulusoyla hiç seyahat etmedim ama o hamile kadına nasıl yardım etmezler bende bu yüzden kınıyorum onları yazık insanlık kalmamış

Geri