Umreye gidiyorum dua isteyen varsa

ARKADAŞLAR UMREYE GİDİYORUM 15 martta yola çıkcaz 17 gün kalcaz tolam. dua isteyen arkadaşlarımız ismini yazsın bu topiğe. isteyen sıkıntısnıda yazabi,lir. ben liste yapıp isimleri çıktısını alıp gitcem inş kabeye karşı isimlerinizle dua etcem kabenin hürmetine. şimdiden umremizide dualarımızı kabul etsin inş rabbim
canım ne mutlu sana rabbim bizleride ksmet eder inş bana da dua edersen sewinirim canm hayırlı sağlıklı peygamber efendimizin izinden gidecek ewlat nasip etsin bide borç sıkıntımız war canm onun içinde dua edersen sewinirim allah kabul eder inş benm adım ayşegül canm :)

bitanem cok güzel bir iylik yapiyorsun bize, benimde ricam var...
Benim adim Esiminki , hayirlisiyla bebegimiz saglikli birsekilde dogup hayirli evlat olmasini, ve evliligimiz sevgi saygi icinde dilersen cok sevinirim.
Bu iyiligin icin Allah senden razi olsun... Rabbim insallah gidemeysenlere (bizlerede) oraya gitmeyi nasip eder...
Allah kabul etsin canim Amin

Son düzenleme:
bitanesi bizede bol bol dua et hayırlısı ile sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlara kavuşalım.Rabbim yuvamızı sağlıklı huzurlu kılsın.ne mutlu sana genç yaşta umreye gidiyosun darısı bizlere inşallahhh :)

yalvaririm sana bana ocklu dua et ben erkek bebek istiyorum ,ben bebeyimi aldirmak istemiyorum kiz olsa caresiz aldirmak zorunda kalicam ,bana surekli dua edersen cok memnun kalicam ,allah hepinizden razi lsun ,allahda senin dualarini kabul eder ishallah

bıtanesı Allah ım sımdıden kabul etsın canım banada yavrumla esımle hayırlı ömür versın Rabbım ınsallah bıde yavruma sağlıklı sıhhatlı hayırlı bı kardes versın hayırlısıysa tabıı canım Allah ım dualarımısı kabul etsın adım esmegul

bitanesi şimdiden ALLAH KABUL ETSİN canım RABBİM bizleri de en kısa zamanda gitmeyi nasip etsin inşallah...CANIM beni de listene al gönlüne al kalbine al MEDİNE DE MEKKE DE BENİ DE HATIRLA,,,,,,,İKİ CİHAN SULTANI HZ.MUHAMMED MUSTAFA(SAV)ME BENDEN DE SELAM GÖTÜR,,UHUD DA BAŞTA HZ.HAMZA OLMAK ÜZERE 71 ŞEHİDE BENİM YERİME DE DUA ET......ZEMZEM SUYUNU İÇERKEN BİR YUDUM DA BENİM YERİME İÇÇÇ.......BENİM YERİME ŞÖYLE DUA ET DENİZ VE AİLESİNE İKİ CİHAN SAADETİ NASİP ETSİN RABBİM GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN DUALARIN KABUL OLMASI İÇİN DUA ET NE OLUR BİTANEM...ŞUAN ÖYLE GARİPLEDİM Kİ GÖZLERİMDEN YAŞLAR SÜZÜLÜRKEN DUALARIMDA SÜZÜLDÜ GİTTİİ RABBİME DOĞRU...CANIM İŞTE TEK DİYECEĞİM BENİ UNUTMA SAKIN ORALARDA İNŞALLAH DÖNDÜĞÜNDE RABBİM SENİN VE TÜM BEBEK İSTEYENLERİN KUCAĞINI DOLDURSUN İNŞALLAHHHH

inş hepinizi not edicem dua etcem isimlerle. ne dmek zaten biz bir nevi dua kardeşi değilmiyiz burada. tabi tesbih çeken olursa yada yasin falan okuyan onlarıda yzaın. isterseniz gidinceye kadar hatim okuyabilriz hepimizin niyetine. bilen herkes cüz alır teker teker. almak isteyenler yazsın liste oluşturalım

canım allah kabul etsinn hayırlısıyla git gell bana ve çocuklarımada dua edersen seviniriimm rabbim bizlerede nasip etsin inşallah
allah dualarını kabul etsinn

Geri