1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

umutsuz ev kadınları hangi kanalda ne gün oynayacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Umutsuz Ev Kadınları galiba başka kanala transfer olmuş.Acaba hangi kanala geçtiğini ve yayın gününü yazarmısınız?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Kanal D'nin sevilen dizisi umutsuz ev kadınları Fox TV'ye transfer oldu. Artık yeni bölümlerini fox tvde izleyeceğimiz umutsuz ev kadınları, 16 Mart Cumartesi günü yeni kanalında izleyiciyle buluşacak.
    Dizinin yayın saati ise henüz açıklanmadı. Açıklandığında onu da sizlerle paylaşacağız.

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    193
    ilk başlardan seviyodum ama artık izlemiyorum.

umutsuz ev kadınları hangi kanalda ne gün oynayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 Dakika Dizisi Hangi Kanalda Oynayacak ?

20 Dakika Dizisi Hangi Kanalda Oynayacak ?

20 Dakika Dizisi Hangi Kanalda Başlayacak 20 Dakika Dizisinin Kanalı Başrollerini Tuba Büyüküstün ve en son Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde ki performansıyla izlediğimiz Engin Akyürek 'in paylaştıkları 20 Dakika dizisinin Kasım'da başlaması bekleniyor sevgili melekler. 20 Dakika Dizisi Hangi Kanalda Başlayacak diyorsanız hemen 20 Dakika Dizisinin Kanalı bilgisini de verelim......
  2. Umutsuz Ev Kadınları Yayına Başlama Tarihi ve Yayın Günü Ne Zaman ?

Umutsuz Ev Kadınları Yayına Başlama Tarihi ve Yayın Günü Ne Zaman ?

Bu konu; Umutsuz Ev Kadınları yayına başlama tarihi ve yayın günü, saati ile ilgili bilgilert vermektedir. Sevgili melekler, Kanal D'de yayınlanan ve ünlü Desperate Housewives dizisinin bir uyarlaması olan Umutsuz Ev Kadınları bildiğiniz gibi pazar günleri ekrana geliyordu. Henüz yeni sezon bölümlerine başlamayan dizinin yayın günü değiştirildi. 9 Ekim'de ekranlara gelmeye başlayacak olan...
  3. Umutsuz Ev Kadınları Hangi Kanala Transfer Olmuş?

Umutsuz Ev Kadınları Hangi Kanala Transfer Olmuş?

Melekler merhaba, acaba Umutsuz Ev Kadınları hangi kanala gitti?Ben çok seviyorum o diziyi ve kaçırmak istemiyorum..:/
  4. Feyruz Dizisi Hangi Kanalda Oynayacak?

Feyruz Dizisi Hangi Kanalda Oynayacak?

bu konu feyruz dizisinin oynayacağı kanal hakkında bilgiler içirmektedir. TIM ‘s yapımcı şirketinin çekimlerini yaptığı Feyruz dizisi çok yakında başlıyor. Başrollerini Hazal Kaya ve Murat Yıldırım'ın paylaşacağı dizi daha başlamadan heyecan uyandırmaya başladı bile.. Hazal Kaya ve Murat Yıldırım hayranlarının merakla beklediği dizinin hangi kanal da oynayacağını konusunda bilgi edinmek...
  5. Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

umutsuz ev kadınları, umutsuz ev kadınları sezon finali, umutsuz ev kadınları sezon final tarihi Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde yaşanan Soma faciası sebebiyle bir bölümü yayınlanmayan Umutsuz Ev Kadınları dizisinin öngörülen sezon finali tarihi değişti. Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen ve Türkiye’yi sarsan maden faciasından dolayı, ‘‘Umutsuz Ev Kadınları’’nın yeni bölümü 15...

Sayfayı Paylaş