Uniforma okulun çitlerine takılınca:)

miranda

Yeni Üye
Üye
Uniforma okulun çitlerine takılınca:)
Arkadaşlar hiç unutmuyorum lisedeyken arkadaşlarla kaytarmaya karar vermiştik. Okulun normal giriş kapısından çıkmak mümkün değil hem bekçi hem de nöbetçi öğrenci var. Biz de çitlerden atlamaya karar verdik. Okulun çitleri de öyle yapılmış ki hem çok yüksek hem de uçları sivri. Neyse karar vermiştik bi kere okulun arka tarafından kaçacaktık. Önce iki arkadaş atladılar kazasız belasız. Sıra bana geldi ben de tırmandım tam atlayacağım farketmemişim okul eteğim iç tarafta kalmış bir kısmı tabi ben atlayınca cırtttt diye bir ses ve eteğim yırtıldı:). Ev de yakın değil o gün kaytardığımız bütün arkadaşlar bana etten duvar ördüler eve kadar ve ben üstümü değiştirmiştim:). Annemi olayı açıklamam epey problemli olmuştu. Tabi aynı gün etek de alamayınca 1-2 gün okulu asmak zorunda kalmıştım:)

Harbi komik olmuşya :D:D Üzerini değiştirmen için eve gidene kadar sana etten duvar olan arkadaşların umarım kızlardır :D:D Torunlarına kahkahalar eşliğinde anlatacağın, komik bir anın var :D Vede süper :D:D

Paylaştığın için ve beni güldürdüğün için teşekkür ederim :)

ay cok komik okuduktan sonra bayagi bi güldüm :D a´rkadaslarinda iyi gülmüslerdir ama :D keske onlardan biride ben olsaydim inan bana gülmekten seni koruyamazdim :D

Geri