1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmeye nedersiniz?.

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

Sevğili melekler size mütiş bir süprizim var .İstediğiniz ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmek istermisiniz ? Evet kendi tasarımınızı veya imajınızı tasarlayın ..Nasıl mı ?

İlk önce www.looklet.com buraya tıklıyorsunuz , üst tarafta büyük harflerle creata new look yazıyor orya tıkladıktan sonra mankenizi ve seçeceğiniz kıyafetleriniz ortaya çıkıyor .CLEAR butonuna basark mankeni soyup ünlü markalar ile giydirebilirisiniz.

UNDO butonıyla kıyafetinizi geri degiştirebilirsiniz .Biraz uğraşarak ve hayal güçünüzü kullanarak mükenmel tasarıma ulaşmak mümkün .Kolay gelsin.

Sizin içim tasarladım kıyafetleri ekliyorum üst sağ köşede mankene giydirdiğim kıyafetlerin markaları var . iyi seyirler.....

AKSESUARDAN ÇANTAYA AKLINIZA GELEN HERŞEY BURDA ..........

İŞTE BU BENİM TARZIM :)))

Armani etek hoşunuza gitmedimi ? ozaman ne duruyorsunuz hemen değiştirin:)))))))))))))

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    ben zenciyi giydirdim :D

3. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilkimsu yaptığınız tasarımlarımı merak ettim doğrusu burda paylaşabilirsin . Ayrıca bazı arkadaşlar giydiremememiş sormak istediniz ayrıntıları cevaplayabilirirm kolay gelsin.

4. ceylinmaraş

ceylinmaraş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmeye nedersiniz?. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abiye kıyafetlerde ünlü markaların renk terciği sarı!

Abiye kıyafetlerde ünlü markaların renk terciği sarı!

kısa kollu abiyeler abiye markaları abiye markalar uzun kollu abiyeler 2008 Sonbaharında gece elbisesi ile bayan takım elbise, pantolon, etek ve bluz gibi gündelik kıyafet modellerinde sarı renk ve sarı tonları moda… Pek çok insan üzerinde pozitif etki yaptığı bilinen sarı, bu sonbahar aylarında özellikle elbise modelleri üzerinde etkili olacağa benziyor. Thakoon Panichgul, “Sarı öyle çılgın...
  2. Ünlülerin hamilelik kıyafetleri

Ünlülerin hamilelik kıyafetleri

ünlülerin hamilelikleri gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ünlülerin ünlüler 2010 Sanatçıda olsalar onlar sonuçta anne adayı olan kişiler ve hepsinin ortak özelliği içlerinde bir canlı taşıyorlar ve o taşıdığı canlı kendilerinden bir parça olan bebekleri.. Her şekilde hem bebeğinin hemde anenin sağlığı açısından giyilen ve tercih edilen kıyafetler çok önemlidir...
  3. Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

mağaza indirimleri indirimdeki mağazalar 2011 marka mağazalar indirim indirimdeki markalar Ünlü markalardan sezonunda hoşunuza giden fakat fiyatı bütçenizi aşan ürünlerini outlet mağazalarında bulabilirsiniz kızlar... Şimdi size bazı ünlü markaların indirim mağazalarının adreslerini veriyorum...Haydi alışverişe :D:D Vakko Vakko'nun fabrikasının yanında yer alan outlet mağazasında seri...
  4. Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

ünlülerin makyajı ünlülerin kozmetik ürünleri ünlülerin makyaj stilleri önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere ünlülerin güzellik sırları hakkında bilgiler aktarmıştık ve güzellik tüyoları bilgilerinin yanı sıra bir de ünlülerin saç bakım sırları hakkında önerilerde bulunmuştuk. Şimdi ise ünlülerin kullandığı kozmetik markaları hakkında bilgiler...
  5. Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

mankenlerin güzellik sırları güzellik ipuçları Hepinizin hayran olduğu, onun gibi olmak için can attığı güzeller olabilir melekler. Bu isimlerin başında da ünlü mankenler gelir. Bu mankenleri podyumda son derece güzel ve kusursuz bir şekilde salınarak yürürken görürüz. Ancak herşeyin bir bedeli olduğunu unutmayın. Bu güzelliklerinin devamı için onların da uyguladığı bazı yöntemler var. Bu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş