ünlü moda tasarımcıların sonbahar kış kreasyonundan can alıcı bilgiler

M

Misafir

Forum Okuru
ünlü moda tasarımcıların sonbahar kış kreasyonundan can alıcı bilgiler
ünlü moda tasarımcıları ünlü moda tasarımcılar ve tasarımları
İşte bazı markaların yeni sezon koleksiyonları hakkında bilgiler.. Tommy Hilfiger'ın yeni koleksiyonu 2007 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, üç temadan oluşuyor:


Forest Ivy, Ocean Mist ve Forest Charm. Sonbaharda Amerika ormanları ve okyanus esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon; zengin güz renklerini, pamuklular ve yünlülerle birleştiriyor. Forest Ivy, kırmızı, beyaz ve maviden oluşan klasik bir palet sunarken, Ocean Mist siyah, gri ve toprak tonlarının zarafetiyle geliyor. Forest Charm'ın renkleri ise kırmızı, kahverengi, koyu yeşil ve topaz sarısı.

Hilfiger Denim sonbahar kış koleksiyonu

Hilfiger Denim Sonbahar-Kış 2007 koleksiyonu, her biri Amerika ve Avrupa tarihinin ikon haline gelmiş dönemlerinden ilham alınarak hazırlanmış üç temadan oluşuyor: Heritage, Forest ve Ocean. Heritage temasının esin kaynağı vintage işçi kıyafetleri ve bir dönem üniversitelerde hüküm süren spor modasının saf ve canlı çizgisi. Amerikan ikonlarının izlerini taşıyan Heritage temasında erkekler James Dean havasına bürünürken; kadınlar, Marilyn Monroe'nun eşsiz pırıltısını taşıyor. Forest teması ise, soğuk bir Avrupa ormanın ortasında, haşmetli bir 18.yüzyıl şatosuna ve oradaki görkemli bir partiye götürüyor bizleri. Tarihi kostümlerin yeniden yorumlanarak beğeniye sunulduğu Forest'ın temelinde gösteriş yatıyor. Kapitone ve kadife üzerine işlemeler, danteller ve simler ile Forest teması, Hilfiger Denim'in geçmişe özlemini yansıtıyor.

Farklı olmak isteyenler için Converse

Converse, kendi çizgisini takip etme cesaretine sahip olanlar için her sezonda olduğu gibi bu sezonu da birbirinden farklı yüzlerce modeli ile karşılıyor. Sonbahar-kış sezonunda, Indie, Metro, Urban, Varsity gruplarına yönelik tasarlanan 4 farklı koleksiyon ve bu sezon da devam edecek olan Red koleksiyonuyla Converse'ler vitrinlerdeki yerini alıyor.

Sonbahar aksesuarları Accessorize'da

Accessorize Sonbahar - Kış Koleksiyonunun yeni yüzü ünlü Alman top model Heidi Klum olurken, yeni sezon koleksiyonu Nova, Urchin, Magpie ve Future Noir olmak üzere dört farklı temada hazırlandı. Birbirinden çarpıcı yeni sezon ürünleri Accessorize mağazalarında inceleyebilirsiniz.

G-Star Raw Sonbahar/Kış

2007-2008 koleksiyonu tutkulu bir moda şovu. Detaya odaklanarak kusursuz olmaya devam eden G-Star koleksiyonunda, tüm ürünlere, ve bu ürünlerin her ayrıntısına önem veriliyor. Tasarımlarını "yenilikçilik" felsefesiyle oluşturan G-Star, Sonbahar-Kış 2007-2008 koleksiyonunda sokak modası için ustaca üretilmiş lüks jeanler, aksesuarlar ve en yeni tasarımları sunuyor. G-Star koleksiyonu trendlerden değil yenilikten yana olanların tercihi olacak.
 
Cevap: ünlü moda tasarımcıların sonbahar kış kreasyonundan can alıcı bilgiler

paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık canım...
 
Geri
Üst