Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!
deniz seki nasıl zayıfladı, deniz seki nasıl kilo verdi, deniz sekinin zayıflama sırları

Son dönemlerde yaşadığı skandal olayların yanısıra Deniz Seki çok zor günler geçirdi. Buna bir de aşırı aldığı kilolar da eklenince Seki, ister istemez psikolojik bir bunalım yaşadı. Bunun üzerine inanılmaz bir şekil de kilo vererek kısa sürede Deniz Seki zayıfladı ve gündeme verdiği kilolarla oturdu. Şimdi birçok kişi Deniz Seki'nin nasıl kısa sürede bu kadar fazla kilo verdiğini çok merak ediyor. Hemen söyleyelim ünlü sanatçı Deniz Seki 2 ayda tam 15 kilo vermesini sağlayan alkalı diyet uyguladı, Alkali diyetin bu kadar kısa sürede zayıflatmasından sonra alkali diyet kilo vermek isteyenlerin gözdesi haline geldi. Peki bu alkali diyet nedir ve nasıl uygulanır. Şimdi bunları sizlerle paylaşıyor ve zayıflamak isteyenler için detaylı bilgileri sunuyoruz.

deniz seki.jpg

2 ayda tam 15 kilo veren Deniz Seki, alkali diyeti uyguladı. Son dönemlerin en popüler diyet listelerinde yer alan alkali diyetinde amaç, sebze ve meyve ağırlıklı beslenmektir. Et, süt, şeker, kafein, alkol, yapay ve işlenmiş gıdaları tüketmekten kaçınan bir diyet uygulaması olan alkali diyeti uzun süre uygulanmamalıdır. Hele ki ilerleyen yaşlarda bu diyet sakıncalı olabiliyor. Çünkü et, süt ve süt ürünleri tüketmemeye dayalı olan bu diyetin uzun vaede uygulanması kemik erimesi riskini arttırıyor.

“Ben bile bu kadar kilo vereceğimi tahmin etmezdim.” diye konuşan Deniz Seki, sebze detoksuna dayanan alkali diyeti ile 38 bedene düştü. Alkali diyetinde sebze ve meyve yer aldığı kadar kuruyemişlerde çok fazla yer alıyor. Bu sayede vücudun metabolizması daha da hızlanıyor ve PH seviyesi de dengede tutuluyor. Sağlıklı ve düzenli bir uyku, egzersiz ve alkali diyeti ile sizlerde uzun süredir veremediğiniz kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Geri